‘Barry’nin 3. sezonundan ilk fragman yayınlandı

 ‘Barry’nin 3. sezonundan ilk fragman yayınlandı

Üç yıllık bir gecikmenin ardından Barry Berkman geri dönüyor.

HBO, Bill Hader’ın yarattığı ve başrolde oynadığı, eleştirmenlerce beğenilen komedi ve suç dizisi “Barry”nin 3. sezonunun resmi fragmanını yayınladı.

Hader, oyunculuk sevgisini keşfettikten sonra ölümcül mesleğini bırakmaya çalışan ve Los Angeles tiyatro sanatçılarından oluşan bir topluluğa katılan tetikçi Barry Berkman’ı canlandırıyor. Ancak suç dünyasıyla olan bağlantıları bırakmayı reddediyor ve Barry kendini karmaşık bir çifte hayat yaşamak zorunda buluyor. Hader’e ek olarak, dizide ayrıca Henry Winkler, Barry’nin kendini beğenmiş oyunculuk koçu Gene Cousineau’yu canlandırıyor; Monroe Fuches rolünde Stephen Root; Sarah Goldberg, Barry’nin sevgilisi, aday oyuncu Sally Reed rolünde; mafya lideri NoHo Hank rolünde Anthony Carrigan; ve May rolünde Sarah Burns, Barry’yi araştıran bir dedektifi oynuyor.

“Barry”nin 2. sezonu, dizi için büyük bir cliffhangerla sona erdi ve dizinin ilk sezonunda meydana gelen kız arkadaşı Janice Moss’un (Paula Newsome) öldürülmesinden Barry’nin sorumlu olduğunu keşfetti. Üçüncü sezonun fragmanı, Barry çifte hayatında gezinmeye devam ederken umutsuzca daha iyi seçimler yapmaya çalışırken, bu ifşanın serpintisini gösteriyor.

2018’deki ilk çıkışından bu yana, “Barry”, oyuncu kadrosunun performanslarının yanı sıra senaryosu ve yönetmenliğiyle de sürekli olarak beğeni topladı. Hader, dizideki çalışmasıyla iki Emmy kazandı ve Winkler, dizinin ilk sezonunda en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü kazandı. Buna ek olarak, Carrigan, Root ve Goldberg, performansları için Emmy adaylığı aldı.

Barry’nin 3. Sezonu sekiz bölümden oluşacak ve 24 Nisan’da başlayacak.

Fragman:

Benzer İçerikler