Başlamasına 1 Ay Kala “Sharp Objects”den Resmi Fragman Geldi

 Başlamasına 1 Ay Kala “Sharp Objects”den Resmi Fragman Geldi

[highlight]HBO, iddialı dizisi Sharp Objects‘in başlamasına 1 ay kala ilk resmi fragmanı yayınladı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz da diziye dair beklentiler daha da yükseldi. İzliyoruz…[/highlight]

Çoksatan gerilim-polisiye yazarı Gillian Flynn’in aynı adlı romanından bizzat yazar Flynn ve başta Buffy the Vampire Slayer ve Mad Man olmak üzere pek çok önemli yapımda çalışmış Marti Noxon tarafından televizyona uyarlanan Sharp Objects (Keskin Şeyler), bu yazın en çok merak edilen yapımlarının başında geliyor. Dizinin konusu kadar kamera önü ve arkasındaki isimler de göz kamaştırıcı.

https://www.youtube.com/watch?v=asX53aeBPJE

Kamera önü ve arkasındaki isimler göz kamaştırıyor

Yönetmen koltuğunda Big Little Lies ile son dönemde adından sıklıkla söz ettiren Jean-Marc Vallée oturuyor. Vallée, 8 bölümün tamamını da yönetti.

Polisiye gerilimde öykünün odağında, Amy Adams’ın canlandırdığı Camille Preaker karakteri var. Bir psikiyatri kliniğinde yaşadığı travmayı atlatmaya çalışan polis muhabiri Preaker, uzun süre sonra Missouri’deki evine döndüğünde iki çocuğun cinayetini araştırmaya başlıyor. Camille, bu karanlık yolda hem kendi geçmişi hem de annesi Adora ile (Patricia Clarkson) hesaplaşıyor…

8 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak

Adams ile Clarkson’a Chris Messina, Eliza Scanlen, Elizabeth Perkins, Madison, Davenport, Taylor John Smith ve Matt Craven gibi tecrübeli isimlerin eşlik ettiği Sharp Objects, 8 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak..

Benzer İçerikler