BBC First Türkiye: Aralık ayında neler var?

   BBC First Türkiye: Aralık ayında neler var?

  BBC First Türkiye, sevilen dizileri izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor…

  Dünyanın önde gelen dizi kanallarından BBC First, Mayıs ayında Türkiye’de yayına başlamıştı. O zamandan beri birçok sevilen yapımı izleyicilerle buluşturan BBC First Türkiye ekranlarında Aralık ayında da üç yeni dizi gösterime girecek.

  İşte, Aralık ayında BBC First Türkiye ekranlarına gelecek yapımlar…

  Call the Midwife: Noel Özel 2019

  BBC First Türkiye

  Başrollerini Helen George, Miriam Margolyes, Stephen McGann, Jennifer Kirby ve Jenny Agutter‘in paylaştığı bu sevilen drama, bu ay iki bölümlük Noel özelle ekranlarımızda.

  Uzak, pastoral İskoç adaları Dış Hebritlerdeki halkın hemşire ve ebelere çok ihtiyacı vardır. Rahibe Mildred oraya gitmesi gerektiğini hisseder. Gribin kırıp geçirmekte olduğu Nonnatus Evi’nin bazı ebeleri hem adaların güzel havasında iyileşmek hem de iyileşirken halka yararlı olmak düşüncesiyle ona katılırlar. Bir doğum öncesi kliniği kuran grup beklemediği şekilde hava şartlarıyla ve zorlu coğrafyayla mücadele ederken, bir yandan da onlara kuşkuyla bakan yerel halkın kalbini kazanmak zorundadır. Sevgili ebelerimiz Noel’i tüm dostlarıyla beraber kutlamak için Poplar’a geri dönecekler mi?

  Call the Midwife: Noel Özel 2019, 25 Aralık Cuma saat 21.00’de ekranlara gelecek.

  Our Girl 4. Sezon

  BBC First Türkiye

  Michelle Keegan askerî paramedik Georgie Lane rolünde yeniden ekranlarda.

  Manchester’a dönen Georgie ailesiyle huzur içinde yaşamaktadır. Eski birimi 2 Manga Afganistan’a dönmeye hazırlanırken, Georgie İngiltere’deki eğitim rolüne yoğunlaşmaktan ve kendi yerine stajyer paramedik Mimi’yi (Amy-Leigh Hickman) göndermekten memnundur. Ancak bazı karmaşık eğitim tatbikatlarından sonra Mimi’nin kendine güveni azalınca Georgie yeni askerleri desteklemek için Afganistan’a gitmek zorunda kalır. Çok geçmeden Mimi’nin bir şeyler sakladığı anlaşılır ve bunu yapan yalnız o değildir.

  Our Girl, 6 bölümlük 4. sezonuyla 2 Aralık’tan itibaren her Çarşamba saat 21.00’de ekranlara gelecek.

  Us 1. Sezon

  David Nicholls’ın aynı adlı kitabından uyarlanan bu eğlenceli dizinin başrollerinde Tom Hollander, Saskia Reeves ve Tom Taylor yer alıyor.

  Yumuşak huylu Douglas Petersen’ın çekingenliğinin altında güzel Connie’yi, bütün zorluklara ragmen, ikinci randevuya ve sonunda evliliğe ikna eden bir mizah duygusu yatmaktadır. İlişkilerinin Londra’da ilk filizlenişinden yaklaşık otuz yıl sonra, şehrin banliyösünde, 17 yaşındaki karamsar oğulları Albie ile dışarıdan bakıldığında az çok mutlu bir hayatları vardır. Fakat Connie, Douglas’a boşanmayı düşündüğünü söyler. Bundan daha kötü bir zamanlama olamaz. Connie oğlunun sanatsal ilgilerini teşvik etmek ümidiyle Avrupa başkentlerinde bir aylık bir tur planlamıştır; ailece dünyanın en büyük sanat eserlerini görme fırsatı bulacakları bu turu iptal etmeye gönlü elvermez. Douglas, dönüm noktası olacak bu gezinin evliliklerinde romantizmi yeniden canlandıracağına ve hatta Albie ile bağ kurmasını sağlayabileceğine inanmaktadır.

  Us, 6 bölümlük ilk sezonuyla 8 Aralık’tan itibaren her Salı saat 21.00’de ekranlara gelecek.

  Benzer İçerikler