beIN CONNECT: Aralık ayında neler var?

 beIN CONNECT: Aralık ayında neler var?

beIN CONNECT, Aralık ayında Tohum Toprak Dijital ile İstikamet Karadeniz adlı yepyeni orijinal programların yanı sıra heyecanla beklenen Station Eleven ve mini dizi Landscapers gibi dünyaca yankı uyandıran dizileri izleyicileriyle buluşturuyor. Pek çok filmin de Türkiye’deki ilk gösterimleri beIN CONNECT ekranlarında yapılıyor.

Yepyeni orijinal programlar beIN CONNECT ekranlarında

beIN CONNECT, aralık ayında Esra Akkaya’nın sunumuyla Tohum Toprak Dijital programının yanı sıra İstikamet Karadeniz isimli yepyeni beIN ORIGINALS yapımlara merhaba diyor, Balkanlar programının yeni bölümlerini ise sevenleriyle buluşturuyor.

Tohum Toprak Dijital

Yeni bir şehre, köye, bir sahil kasabasına, bir dere kenarına, tarlada bir minik eve ya da ormanın yamacında bir kulübeye yerleşmek için adım atmak mı istiyorsunuz? Esra Akkaya önderliğinde, yapımcılığını İlker Yasin Solmaz’ın üstlendiği, istediğiniz hayata hazır olup olmadığınızı sorgularken size ışık olacak belgesel serisi Tohum Toprak Dijital 10 Aralık’tan itibaren her cuma iki yeni bölümüyle beIN CONNECT’te.

İstikamet Karadeniz

Her bölümünde farklı bir Karadeniz kasabasında Erdil Yaşaroğlu’ndan Süleyman Saim Tekcan’a, Mustafa Taviloğlu’ndan Hülya Ekşigil’e kadar farklı alanlardan Karadeniz’le gönül bağı olan konukların eşliğinde dolaşıp yerel yemek kültürü, doğal tarım, balıkçılık ve mutfak ustalarını ekrana taşıyacak olan İstikamet Karadeniz, 17 Aralık’tan itibaren her cuma iki yeni bölümüyle beIN CONNECT’te.

Balkanlar

Yapımcı ve yönetmen Vedat Atasoy’un sunumuyla eşsiz tarihi, birbirinden farklı gelenek görenekleri ve göz alıcı doğal güzellikleri ile Balkanlar’ın acı tatlı hikayesinin anlatıldığı Balkanlar belgesel serisi yepyeni bölümleriyle 3 Aralık’tan itibaren sadece beIN CONNECT’te.

beIN CONNECT ekranlarında yabancı diziler!

Oscar ödüllü Olivia Colman ve David Thewlis’in başrolleri paylaştıkları, Nottingham şehrindeki akıl almaz cinayet soruşturmasının odağı haline gelen çiftin gerçek hikayesini anlatan mini dizi Landscapers, İngilltere’den 24 saat sonra, 8 Aralık’tan itibaren beIN CONNECT ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Emily St. John Mandel’in aynı adlı kitabından uyarlanan, Himesh Patel, Mackenzie Davis gibi yıldızların başrolde oynadığı, dünyayı kasıp kavuran bir grip salgını sonrası post apokaliptik bir atmosferde hayatta kalmayı başarabilmiş bir grup insanın başından geçen olayları konu edinen Station Eleven, ABD’den 24 saat sonra, 17 Aralık’tan itibaren beIN CONNECT ekranlarında.

Başrolünde ünlü aktör David Boreanaz’ın yer aldığı, imkansız gibi görünen yüksek riskli bir çok gizli görevin üstesinden gelen dünyanın en seçkin özel operasyon birliğinin maceralarını anlatan Seal Team yeni sezonuyla, 17 Aralık’tan itibaren, beIN CONNECT’te izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

beIN CONNECT Vizyona Girememiş Filmleri Evlere Getiriyor!

Başrollerini usta aktörler Timothy Spall ve Peter Stormare’in paylaştığı, kendisine bir anıt mezar yaptırmak üzere sıradışı bir mimarla anlaşan çılgın bir milyarderin eğlenceli hikayesini aktaran Korsika Grandükünün Bilinmeyen Hayatı (The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica), Türkiye’de ilk kez, 3 Aralık Cuma günü beIN CONNECT kullanıcılarıyla buluşor.

Dünya prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yapan, kızıyla birlikte demans hastası annesinin tanık olduğu korkunç olayları anlamlandırmaya çalışan bir kadının hikayesini konu edinen Azap (Relic), sinemalardan sonra ilk kez, 5 Aralık Pazar günü beIN CONNECT’te.

beIN CONNECT
Azap (Relic)

Tom Hardy’nin yanı sıra Linda Cardellini, Jack Lowden, Matt Dillon, Kyle MacLachlan gibi yıldızların oyuncu kadrosunda yer aldığı, 47 yaşında hapisten çıkan ünlü kanun kaçağı Al Capone’un yavaş yavaş demans hastalığının pençesine düştüğü zamanlarını anlatan Capone, Türkiye’de ilk kez, 12 Aralık Pazar günü beIN CONNECT’te izleyicilerle buluşuyor.

Başrolde Bella Thorne’un yer aldığı, tacizci babasını öldürmek için yıllar sonra taşradaki evlerine dönen bir genç kızın önce babasını ölü bulması, ardından da ailesiyle ilgili tehlikeli sırları öğrenmesiyle birlikte gelişen olayları konu edinen Baltalı Kız (Girl), Türkiye’de ilk kez, 19 Aralık Pazar günü beIN CONNECT’te.

New York’a giden bir gemide geçen Alman yapımı renkli bir müzikal filmi New York’a Hiç Gitmedim (Ich war noch niemals in New York), Türkiye’de ilk kez, 23 Aralık Perşembe günü beIN CONNECT’te.

Klasik “Üç Silahşörler” hikayesinin köpekli versiyonunu anlatan, eğlenceli animasyon filmi Dartanyan ve Üç Havhavlar (Dogtanian and the Three Muskehounds), Türkiye’de ilk kez, 24 Aralık Cuma, beIN CONNECT’te.

Aaron Eckhart, Oscar’lı Tommy Lee Jones, Heather Graham ve Katherine Winnick’in başrolde yer aldığı, kızının ölümüne yol açan bir komplonun ortasında kalan, aklını kaçırmakta olan bir özel dedektifin başından geçen gerilim dolu olayların anlatıldığı “Wander”, Türkiye’de ilk kez, 26 Aralık Pazar günü beIN CONNECT’te ekranlara geliyor.

Üç aylığına bir kliniğe yatması gereken ünlü bir aktrisin kliniğe kendisine tıpatıp benzeyen dublörünü göndermesiyle gelişen eğlenceli olayları aktaran “Dublör” (The Stand In), Türkiye’de ilk kez, 27 Aralık Pazartesi günü beIN CONNECT’te.

Sevgilisinden ayrıldıktan sonra onunla yeniden birleşme hayalleri kuran bir adamın başına gelen komik olayları anlatan, eğlenceli Fransız komedisi, “Düğün Konuşması” (The Speech), Türkiye’de ilk kez, 30 Aralık Perşembe, beIN CONNECT’te izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Benzer İçerikler