Haziran’da Beykoz Kundura’da ücretsiz film gösterimleri, ‘Dil Oyunları’ ve Vardiya sunumu var

 Haziran’da Beykoz Kundura’da ücretsiz film gösterimleri, ‘Dil Oyunları’ ve Vardiya sunumu var

Beykoz Kundura’nın Haziran ayı programında, ücretsiz film gösterimleri, dilin imkânları ve ihtimalleri üzerine oyunlu atölye ‘Dil Oyunları’ ve bu yılın misafir sanatçılarının katılımıyla gerçekleşecek Vardiya sunumu sanatseverleri bekliyor.

Kundura Sinema’nın cesur ve mücadeleci kadınların hikâyelerini buluşturan belgesel film seçkisi “Kadın Gücü”“Kadın Güreşçiler” ve Venezuela’dan “Bir Zamanlar Venezuela’da” filmlerinin gösterimleri ile devam ediyor.

Berlin merkezli kültür proje alanı bi’bak’ın önderliğinde başlatılan ve 8 ülkeden 8 sinema salonu ve merkezini buluşturan Müşterek Sinema (Cinema of Commoning) kapsamında gösterilecek dört film Pazar günleri ücretsiz izlenebiliyor.

Beykoz Kundura’nın bu yıl ilki düzenlenen misafir sanatçı programı Vardiya’nın kamusal sohbet ve sunum programı 5 Haziran Pazar günü sanatçıların da katılımıyla seyirciye açık gerçekleşecek.

Arjantin sinemasının ünlü oyuncularından, sanatçı ve yazar Rita Pauls ve İngiliz sanatçı ve yönetmen Ant Hampton’ın birlikte yürütecekleri “Dil Oyunları” adlı atölye çalışması 12-18 Haziran tarihlerinde Kundura Sahne’de olacak.

Benzer İçerikler