“Bir Aile Hikayesi”, İlk Bölümüyle Bu Akşam Ekranda

 “Bir Aile Hikayesi”, İlk Bölümüyle Bu Akşam Ekranda

[highlight]Son dönemin en popüler dramalarından This Is Us uyarlaması Bir Aile Hikayesi, ekran serüvenine bu akşam başlıyor. Medyapım imzalı dizide başrolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan üstleniyor…[/highlight]

Aynı gün 35’ine basan dört insan. Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere…

Cem, çok sevdiği karısı Reyhan’la doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Fazla kilolarıyla başı dertte olan Beste, 35. doğum gününde hayatını sorgular. Bekâr ve işsizdir ama artık değişim vaktidir. Cesaretini toplayıp internetten sözleştiği biriyle pastanede buluşmaya karar verir. Beste orda oturmuş beyaz atlı prensini beklerken, karşısına yufka yürekli bir şövalye gelir.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un ise bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

5 yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir…

“This Is Us” uyarlaması…

Medyapım imzalı Bir Aile Hikayesi‘nin genel öyküsü böyle…

Senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun yazdığı, Merve Girgin’in yönettiği dizide başlıca rolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Seren Şirince paylaşıyor.

Bir Aile Hikayesi, bu akşam ilk bölümüyle Fox TV’de…

Benzer İçerikler