BluTV’den ‘Çıplak’ Açıklaması

   BluTV’den ‘Çıplak’ Açıklaması

  BluTV, Çıplak dizisinin yayından kaldırılmasıyla ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

  Yönetmenliğini Can Evrenol‘un üstlendiği Çıplak dizisi, Cüneyt Özdemir’in attığı bir tweet sonrasında BluTV tarafından yayından kaldırılmıştı. Cüneyt Özdemir, RTÜK Başkanı Bekir Şahin’i etiketlediği tweet’inde dizi için “Aman RTÜK Başkanı @ebekirsahin bey ve sansür kılıcı görmesin!” diye yazmıştı. Cüneyt Özdemir’in bu tweet’inin ardından BluTV’nin diziyi yayından kaldırması, sosyal medyada tepkiyle karşılanmıştı.

  BluTV, konuyla ilgili Instagram Hikayeler üzerinden bir açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada “18 yaş altı çocuk kilidi” aktif hale getirildikten sonra dizinin yeniden yayına açılacağı belirtildi.

  BluTV’nin açıklaması şu şekilde: “Sevgili BluTV izleyicileri, dünden beri gündemde olan ‘Çıplak’ isimli dizimizle ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. 18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive etmeyi planladığımız bir dönemde olduğumuz için Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz. Teknik prosedürler tamamlandıktan sonra içeriğimiz yeniden izleyicilerimizle buluşacaktır.”

  Can Evrenol’un yönetmenliğinin yanı sıra Merve Göntem‘le beraber senaristliğini de üstlendiği Çıplak, eskortluk yapan bir kadının yaşamını konu alıyor. Eylül adındaki bu genç kadın, yurtdışında yaşamak için para biriktirmek amacıyla bu işi yapıyor. Ancak katıldığı bir partide birine âşık olunca, planları değişiyor.

  Çıplak‘ın başrollerini Müge Bayramoğlu, Mert Ramazan Demir ve Bora Cengiz paylaşıyor. Dizinin müziklerinde ise Lin Pesto’nun imzası var.

  8 bölümden oluşan yapım, 11 Haziran 2020‘de gösterime girmişti.

  Benzer İçerikler