Cobra Kai, 5. Sezon Onayını da Aldı

   Cobra Kai, 5. Sezon Onayını da Aldı

  Variety‘nin haberine göre Netflix‘in sevilen dizisi Cobra Kai, daha dördüncü sezonu yayınlanmadan beşinci sezon onayını da aldı. Dizinin dördüncü sezonu, Aralık 2021’de yayınlanacak. Beşinci sezonun çekimleri ise sonbahar aylarında, Atlanta’da (ABD) başlayacak.

  Karate Kid serisinin devamı niteliğindeki dizi, üçüncü sezonuna kadar YouTube’da yayınlanmıştı. Dizinin Netflix’te yayınlanan üçüncü sezonunda Johnny Lawrence (William Zabka), yıldız öğrencisi Miguel’in (Xolo Maridueña) Cobra Kai öğrencileriyle Myagi-do öğrencileri arasındaki bir kavgada ciddi şekilde yaralanmasıyla afallamıştı.

  Yaratıcılığını Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg’in üstlendiği Cobra Kai‘nin başrollerinde Ralph Macchio, William Zabka, Courtney Henggeler, Xolo Maridueña, Tanner Buchanan gibi isimler yer alıyor. 55 yaşındaki Zabka, Cobra Kai’de de Karate Kid serisinde canlandırdığı Johnny Lawrence karakterini canlandırıyor. 59 yaşındaki Ralph Macchio da aynı şekilde Karate Kid serisinde canlandırdığı Daniel LaRusso karakteriyle dizide yer alıyor.

  Cobra Kai‘nin yapımcıları arasında ünlü oyuncu Will Smith de yer alıyor.

  Benzer İçerikler