“Çocuk” 6. Bölüm: DNA Bombası!

 “Çocuk” 6. Bölüm: DNA Bombası!
[highlight]Başrollerini Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran ve Ceyda Ateş Toplusoy’un paylaştığı Çocuk, 6. bölümüyle ekranda bu akşam. Yeni bölümde Ali Kemal, Efe’nin kendi oğlu olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırıyor. Aldığı sonuç, herkesin hayatına bomba gibi düşüyor…[/highlight]

Hasan’dan duydukları, Ali Kemal’i allak bullak eder. Şule ile çatırdayan evliliği, boşanmayla son bulacaktır…

Şule, boşanmanın faturasını Akça ile kocasının arasındaki ilişkiye bağlarken bu şüphesini kanıtlamaya ihtiyacı vardır. Bu sayede Murat ve Asiye’yi destekçisi olarak yanına çekeceğini düşünürken Hasan’ı da Akça’nın üzerine salacaktır ama yaptığı planlar, Ali Kemal’in gerçekleri ortaya çıkartmasıyla alt üst olur.

Hasan, olan bitenin hesabını Ali Kemal’e keserken Akça, Hasan’ın değişebileceğine ikna olmaya başlamıştır. Efe’yi ona söyleme umudu gittikçe artmıştır.

Efe’nin kendinden olmadığını öğrenen Ali Kemal, bu şüpheyi daha fazla taşıyamayacağına karar verir. Şule ve Asiye, Ali Kemal’in DNA testi yaptırdığını öğrendiğinde iş işten geçmiştir. Ali Kemal’in aldığı sonuç, herkesin hayatına bomba gibi düşecektir.

Senaryosunu Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı Çocuk‘ta kadro şu isimlerden oluşuyor: Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün, Okday Korunan, Selda Aktuna, Aylin Aras ve Mehmet Emin Güney.

1441 Productions imzalı dizinin yönetmeniyse Serkan Birinci.

Çocuk, yeni bölümüyle bu akşam ekranda…

Benzer İçerikler