Ünlü Anime Serisi Cowboy Bebop’un Dizi Uyarlaması Geliyor!

 Ünlü Anime Serisi Cowboy Bebop’un Dizi Uyarlaması Geliyor!

1998’de yayınlanan ünlü Japon anime serisi Cowboy Bebop, yayınlandığı dönemde anime hayranlarını mest etmişti. 26 bölümden oluşan dizi, klasik animelere getirdiği farklı bir yorumla da dikkat çekti. Her bölüm farklı bir hikâyeyi konu alan dizi, şimdi ise canlı aksiyon olacak şekilde ilk kez televizyona uyarlanıyor.

Bir Anime Uyarlaması: Cowboy Bebop

Yeniden çevrim şeklinde uyarlanan Cowboy Bebop; 2071 yılında, gezegenler arası yolculuğun yapıldığı dönemde bir grup ödül avcısının yaşadığı maceraları odak noktasına alıyor. Dizinin senaryosuna, Thor serisinin ikinci ve üçüncü filmini kaleme alan Chris Yost yazacak.

Henüz yayın tarihi, oyuncu kadrosu ve yönetmeni belli olmayan dizinin nasıl şekilde karşımıza çıkacağı merak konusu. Death Note ve Ghost in the Shell gibi canlı aksiyon olarak çekilip beklentileri karşılayamaması, diziyle ilgili önyargıların oluşmasına neden oluyor. Fakat konusuyla, müzikleriyle ve yapısıyla zamanında fark yaratan Cowboy Bebop umut vaat ediyor. İlk bölümünü büyük bir heyecanla beklediğimiz dizi, yenilikçi bir yorum yakalayabilecek mi bunu bize zaman gösterecek.

Kaynak: The Playlist

Benzer İçerikler