‘Destan’ Dizisinin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

   ‘Destan’ Dizisinin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

  atv‘nin merakla beklenen yeni dizisi Destan için için geri sayım başladı. atv ekranında izleyiciyle buluşacak olan Destan’ın oyuncu kadrosu açıklandı.  

  Heyecan verici hikayesi ve dikkat çekici dekorlarıyla ilgi toplayan Destan’ın ilk fragmanı da büyük beğeni toplamıştı.

  Çekimleri tüm hızıyla devam eden Destan dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden iddialı oyuncular yer alıyor. Destan’ın zengin kadrosunda Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar, Deniz Barut, Teoman Kumbaracıbaşı, Görkem Kanbolat Arslan, İpek Karapınar, Elif Doğan, Osman Albayrak,Burak Tozkoparan, Buse Meral, Burak Berkay Akgül, Ecem Sena Bayır, Esra Kılıç, Bilgi Aydoğmuş, Ahmet Olgun Sünear, Hilal Uysun, Alper Düzen ve Şahin Ergüney seyirci karşısına çıkacak.

  Destan dizisinin konusu

  Destanların yazılmayıp yaşandığı kadim zamanlarda, savaşçı bir kız esir düşer ve kendini çok acımasız bir iktidar savaşı ile çok saf bir aşkın içinde bulur. Düşmanına esir olan Akkız ile babasının sarayında ezilen çolak ve topal bir han oğlu Batuga’nın destanlara yaraşır hikayesinde, herkesin göz ardı ettiği bu ikili imkansızı başararak iktidara yürümek üzere güçlerini birleştirirler.

  Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı Destan’ın başrollerini Ebru Şahin, Edip Tepeli ve Selim Bayraktar üstleniyor.

  Merakla beklenen Destan çok yakında atv ekranında seyirciyle buluşacak.

  Benzer İçerikler