Deutschland 83 Dizisinin Üçüncü Sezonu Deutschland 89 BluTV’de

   Deutschland 83 Dizisinin Üçüncü Sezonu Deutschland 89 BluTV’de

  Tüm dünyada hikayesiyle büyük beğeni toplayan nostaljik aksiyon dizisi Deutschland 83‘ün üçüncü sezonu Deutschland 89, BluTV’de yayında.

  Berlin Duvarı’nın yıkılmasının ardından ajan Martin Rauch (Jonas Nay) ve arkadaşlarının Almanya’ya hakim olan yeni düzenin ve barışçıl devrimin sonuçlarıyla karşı karşıya kalmalarını anlatan dizi, izleyenleri 1989 yılına götürecek.

  Yapımcılığını Anna Winger ve Jörg Winger’in üstlendiği Deutschland 89, Berlin Duvarı’nın yıkıldığı 1989 yılında geçiyor. Duvarın yıkılmasının ajan Martin Rauch üzerindeki etkisini konu alan dizide, dünya düzeni değişirken Rauch ve ajan arkadaşlarının hayatlarındaki değişime tanık olacağız.

  Rauch ve arkadaşları, üçüncü sezonda kendilerini büyük bir belirsizlik içinde bulacaklar. Zorlu kararlar verecek, yeni dünya düzenine uyum sağlamak için kendilerine yeni bir yol çizmeye çalışacaklar.

  Deutschland 89‘un başrollerindeyse Jonas Nay, Maria Schrader ve Sylvester Groth bulunuyor.

  Yapım, ilk sezonu Deutschland 83 ile 2016 yılında Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Drama Ödülü’ne layık görülmüştü. Dizinin 8 bölümlük üçüncü sezonu Deutschland 89 heyecan dolu hikayesiyle BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

  Benzer İçerikler