Don’t Look Up: Netflix, Yeni Filminin Oyuncularını Açıkladı

   Don’t Look Up: Netflix, Yeni Filminin Oyuncularını Açıkladı

  Netflix, Adam McKay‘in yönetmenliğini yaptığı yeni Don’t Look Up filminin oyuncu kadrosunu açıkladı. 2021 yılında vizyona girmesi beklenen filmin oyuncuları arasında dünya sinemasının yıldız isimleri dikkat çekiyor.

  Komedi türündeki film, insanlığı, gezegeni yok etmek üzere olan bir kuyruklu yıldız konusunda uyarmak için dev bir medya turuna çıkmak zorunda olan alt kademeli iki astronotun hikayesini izleyiciye sunacak.

  Filmin yapımcılığını Adam McKay ve Kevin Messick, yönetmenliğini ise tek başına Adam McKay üstleniyor. Heyecanla beklenen yapımın senaryosunun altında da McKay’in imzası var.

  Adam McKay, 2015 tarihli The Big Short filmiyle En İyi Uyarlama Senaryo dalında Akademi Ödülü‘ne layık görülmüştü. McKay, filmin hep yönetmenliğini hem de Charles Randolph ile beraber senaristliğini yapmıştı.

  Don’t Look Up‘ın oyuncu kadrosu şimdiden heyecan uyandırmaya yetecek isimler barındırıyor. Filmin oyuncuları arasında Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Cate Blanchett bulunuyor. Bu isimlere Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry, Jennifer Lawrence ve Rob Morgan eşlik ediyor.

  Filmin oyuncu kadrosundaki isimlerin dördü Akademi Ödülü, ikisi Grammy Ödülü sahibi. Akademi Ödüllü isimler Leonardo DiCaprio, Merly Streep, Cate Blanchett ve Jennifer Lawrence. Ariana Grande ve Kid Cudi’nin ise Grammy’leri var. Ayrıca Jonah Hill ile Timothée Chalamet’in Akademi Ödülü adaylıkları varken, Matthew Perry de Emmy Ödülü’ne aday gösterilmişti.

  Parlak kadrosuyla Don’t Look Up, 2021 yılı içinde Netflix’te izleyiciyle buluşturacak.

  Benzer İçerikler