Ekim Ayında beIN CONNECT’te Neler Var?

 Ekim Ayında beIN CONNECT’te Neler Var?

Digiturk, izleyicilerine diledikleri zaman diledikleri içeriklere ulaşma imkânı sağlayan içerik platformu beIN CONNECT ile ekim ayında birbirinden güzel orijinal dizi ve filmlere merhaba diyor.

Ekim Ayında Dizi Keyfi

Oscar, Emmy ve Altın Küre ödüllü Nicole Kidman ile usta aktör Hugh Grant’ın başrollerini üstlendikleri, başarılı terapist Grace Sachs’ın hayatına odaklanan HBO yapımı mini dizi The Undoing 26 Ekim’den itibaren ABD’den 24 saat sonra, her pazartesi izleyiciyle buluşacak.

Başrollerinde Jeff Daniels ile Brendan Gleeson’ın rol aldığı ve ABD Başkanı Donald Trump ile FBI’ın eski direktörü James Comey arasındaki güç dengesini ve çatışmaları anlatan mini dizi The Comey Rule, 5 Ekim Pazartesi ekrana gelecek.

Ethan Hawke’ın başrolde olduğu, 1850’lerdeki kölelik karşıtı hareketi siyah bir kölenin bakış açısından aktaran mini dizi The Good Lord Bird, 7 Ekim’den itibaren her çarşamba beIN Connect’te izleyiciyle buluşacak.

Yayınlanmaya başladığı 2015 yılından beri sevilen fantastik dizilerden olan The Magicians ise beşinci ve final sezonuyla 30 Ekim’den itibaren hafta içi her gün beIN CONNECT’te izleyicileriyle buluşacak.

Gişe Rekortmeni Filmler

Daniel Craig, Chris Evans ve Jami Lee Curtis gibi yıldız isimlerin başrollerinde olduğu, En İyi Özgün Senaryo Oscar adaylığı alan Knives Out (Bıçaklar Çekildi) 4 Ekim’de ekrana gelecek.

John Travolta’nın başrolde olduğu, fanatiklik seviyesinde bir hayranlığın etkisiyle hayatı kabusa dönen bir film yıldızın hikayesinin aktarıldığı The Fanatic (Fanatik) 9 Ekim’de izleyiciyle buluşacak.

Fransız Yeni Dalga ekolünün ikon oyuncusu Jean Seberg’ü ünlü yıldız Kristen Stewart’ın canlandırdığı, gerçek hayat hikayesinin anlatıldığı Seberg 11 Ekim’de ekranlarda olacak.

Eva Green ve Matt Dillon’un boy gösterdiği, 1 yıllık görev için için uzaya gidecek bir kadın astronotun öyküsünü anlatan Proxima 18 Ekim’de; Robert Pattinson ve Willem Dafoe’nun başrolü paylaştığı, En İyi Görüntü Yönetimi Oscar adaylığı olan siyah beyaz film The Lighthouse (Deniz Feneri) 23 Ekim’de beIN CONNECT’te gösterilecek.

Benzer İçerikler