Elizabeth Banks, ‘Cocaine Bear’ Filminin Yönetmenliğini Yapacak

   Elizabeth Banks, ‘Cocaine Bear’ Filminin Yönetmenliğini Yapacak

  Amerikalı yönetmen Elizabeth Banks, Cocaine Bear filminin yönetmenliğini yapacak. Film, yaklaşık 32 kilogram kokain yiyen bir ayının gerçek hikayesini konu alıyor.

  The Lego Movie filminin yönetmenleri Phil Lord ve Chris Miller‘ın yapımcılığını üstlendiği Cocaine Bear filmi, inanılması güç bir olayı konu alıyor. 1985 yılında, Kentucky’de bir ayı cesedi bulunuyor. Bu ayının yanında ise, bir kaçakçı uçağından fırlatılmış, kokain dolu bir çanta duruyor. Böylece ayının ölüm sebebi de ortaya çıkıyor: Yaklaşık 32 kilogram kokain yemek! Bu ayıyla aşağı yukarı 15 milyon dolar değerindeki kokainin hikayesi ise Cocaine Bear filmi için ilham kaynağı oluyor.

  Independent‘ın haberine göre, bu ayının cesedini nihayetinde doldurmuşlar. Ardından ayı, Kentucky Fun Mall’da sergilenmeye başlamış.

  Bu hikayeyi ilk kez beyaz perdeye taşıyacak Cocaine Bear‘in yönetmenliğini Elizabeth Banks yapacak. Senaryosu Jimmy Warden tarafından kaleme alınan filmin ardında Universal Pictures var. Cocaine Bear için çekimler muhtemelen yaz aylarında başlayacak.

  47 yaşındaki Elizabeth Banks, son olarak 2019 tarihli Charlie’nin Melekleri yeniden çekimini yönetmişti. Banks’i oyuncu olarak ise en son Mrs. America mini dizisinde gördük. Başarılı oyuncu ve yönetmen, Modern Family‘de de rol almıştı.

  Banks ve Cocaine Bear yapımcıları Lord ile Miller, The Lego Movie filminde de bir araya gelmişti. İkili filmin yönetmenliği yaparken, Banks de seslendirmelerinden birini yapmıştı.

  Benzer İçerikler