Emrah Serbes ‘ten “Behzat Ç.” Çıkışı

 Emrah Serbes ‘ten “Behzat Ç.” Çıkışı

Türkiye dizi tarihinde tüm zamanların en çok izlenen ve tartışılan dizilerinden Behzat Ç.’nin dönüp dönmeyeceği konuşulurken dizinin yazarı Emrah Serbes’ten dikkat çekici bir tweet geldi.

Emrah Serbes’in “Her Temas İz Bırakır” ve “Son Hafriyat” romanlarından ekrana ve beyaz perdeye uyarlanan, Erdal Beşikçioğlu’nun performansıyla efsaneleşen “Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi” Star TV’de yayınlanan 3 sezonun ardından ekranlara veda etmiş, fakat 2103’ten bu yana “Behzat Ç. devam edecek mi?” soruları sorulmaya devam etmişti.

Behzat Ç. Dönecek mi?

Geçtiğimiz süreçte farklı adreslerden yapılan açıklamalarla Behzat Ç.’nin ekranlara döneceği konuşulmaya başlamıştı. Son gelişmeler, Behzat Ç.’nin yerli online dizi platformu Blu Tv’de yayınlanacağı yönündeydi. Hatta “Behzat Ç. İmamların Öcü” adıyla hazırlandığı da birkaç ay önce bizzat yazar Emrah Serbes tarafından duyurulmuş, hatta 2017 ilkbaharına işaret edilmişti ki bugün Emrah Serbes’in paylaştığı bir tweet, deyim yerindeyse konuyu tam olarak yılan hikâyesine çevirdi.

Zira söz konusu tweet’in muhatabı doğrudan Kanal D’:

 

Erdal Beşikçioğlu Önceki Hafta Açıklamıştı

Dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu ise önceki hafta yayınlanan Şeffaf Oda programında, 13 bölüm olarak planlanan dizinin yaz aylarında izleyiciyle buluşacağını söylemişti.

Behzat Ç. için BLU TV ile görüşüldüğü bilinirken Kanal D’nin konuya dahil olması, öte yandan Erdal Beşikçioğlu’nun yakında yeni bir diziye başlayacağının açıklanması derken Behzat Ç.’yi daha çok bekleyeceğiz gibi görünüyor. Lakin biz beklemekten memnunuz, yeter ki sonunda kavuşma olsun.

Benzer İçerikler