Episode Dergi, 11. Sayısıyla Raflarda

 Episode Dergi, 11. Sayısıyla Raflarda

[highlight]Türkiye’nin ilk ve tek dizi kültürü dergisi Episode’un yeni sayısı, raflardaki yerini aldı. 11. sayımızda ne var, ne yok birlikte bakalım mı?[/highlight]

Önce yerli içeriğimizden başlayalım isterseniz… İlk duyurumuzdan sonra binlerce kişinin kalplerinin daha hızlı çarpmasını sağlayan Ulaş Tuna Astepe, Yerli kapağımızda yer alıyor.

Nadir röportaj veren, bu konuda seçici davrandığını bildiğimiz Sen Anlat Karadeniz‘in yıldızıyla uzun uzun konuştuk, harika fotoğraflar çektik. Hepsi, Episode Dergi’nin 11. sayısında.

Tilbe Saran

Bitmedi; 4N1K‘nın sevilen oyuncusu Atakan Hoşgören de röportaj konuklarımız arasında…

Yıllarca birlikte Star TV’yi yönettikten sonra masanın diğer yanına geçip yapımcı olmaya karar veren Ömer Özgüner ve Ummü Burhan’la buluşup yeni adresleri Karga7 ile hedeflediklerini konuştuk sonra.

Sahnede, beyazperdede, ekranda çok sevdiğimiz, son olarak İstanbullu Gelin‘de izlediğimiz Tilbe Saran ve Koca Koca Yalanlar‘da rol alan Selen Uçer ile yaptığımız özel röportajları da yeni sayımızda bulacaksınız.

Selen Uçer

Akademisyenler Mehmet Erguvan ile Esra Ak, yeni sezonu öncesinde Avlu dizisindeki cinsiyet kültürü temasını ele aldıkları yazılarıyla Episode Dergi’de.

Yasemin Şefik, dizilerdeki rap şarkılarını derlerken, Dr. Ayşegül Gündoğdu, farklı dizilerden yola çıkarak dizilerdeki annelik ve kadınlık hallerini inceledi.

Hepsi ve daha fazlası dergimizin Yerli bölümünde okuyucusunu bekliyor…

70. Emmy Ödülleri

Gelelim Yabancı bölümümüze: Televizyon dünyasının Oscar’ı olarak kabul edilen Primetime Emmy Ödülleri’ne dair kapsamlı bir içerik sizi bekliyor.

Didem Tekeli, bu sayıda son dönemin ilgi gören dizilerinden Benedict Cumberbatch’li Patrick Melrose‘u, Onur Bayrakçeken Rebellion‘u, Kaya Heyse etkileyici Vietnam Savaşı belgeseli The Vietnam War‘u, Deniz Turgay da Unbreakable Kimmy Schmidt‘i yazdı.

Melike Yazıcı’nın odağındaysa La casa de papel ile tüm dünyada tanınan İspanyol yapımcı Álex Pina vardı.

Burcu Babal, uzmanı olduğu Kore dizilerinin psikolojik dünyasına el attı bu kez.

Esra Koçak, Psikanaliz köşesinde The Alienist‘i mercek altına aldı.

“Ozark” ve “TWD”nin yıldızlarıyla sohbet

BluTV’nin yabancı dizilerinden sorumlu Deniz Şaşmaz da Özlem Özdemir’in konuğu oldu.

Kült dizilerden The Walking Dead‘in oyuncuları, senarist ve yapımcılarıyla yeni sezon öncesinde yaptığımız röportaj, eminiz ilginizi çekecek.

Ozark’ın iki yıldızı Jason Bateman ve Laura Linney…

Bir önemli röportajımız daha var: Geçen yıl çok tutulan, 2. sezonu yeni yayınlanan Ozark‘ın ana karakterlerini canlandıran Jason Bateman, Laura Linney ve Julia Garner, Episode Dergi’ye konuştu.

Tabii ki yine komediden animeye, belgeselden polisiyeye pek çok diziyle ilgili değerlendirmeler de yeni sayımızda yer alıyor.

Episode Dergi’nin 11. sayısı, raflardaki yerini alıyor. Şimdiden herkese keyifli okumalar…

Benzer İçerikler