Ex Aşkım: Gain’in Yeni Mini Dizisi, 13 Şubat’ta Yayında

  Dijital içerik platformu Gain‘in yeni mini dizisi Ex Aşkım, 13 Şubat “Eski Sevgililer Günü”nde başlıyor. Mizah türündeki dizinin ilk iki bölümü, 13 Şubat’ta izleyiciyle buluşacak.

  Ex Aşkım, bir sebeple ya da rastlantı sonucu bir araya gelen eski sevgililerin arasındaki ilişkiyi mizahi bir dille anlatıyor. Ex Aşkım‘da yarm kalmış aşkların, iz bırakan ilişkilerin, ihanetlerin, bazen bir şarkıyla bazen bir kokuyla akla düşen bazense bir kafede karşınıza çıkan eski sevgililerin birbirinden ilginç anları izleyiciyle buluşacak. 

  Aşk ilişkilerinin karmaşıklığını eğlenceli bir dil ile ele alan dizinin yönetmenliğini dört farklı isim üstleniyor. Devrim Yalçın, Hande Türkel, Başaran Şimşek ve Yunus Ozan Korkut’un yönettiği Ex Aşkım’ın her bölümünde farklı bir konu ele alınıyor. Bu arada her seferinde oyuncu kadrosu da değişiyor.

  Ex Aşkım

  Senaryosunu Ebru Erdem’in kaleme aldığı dizisinin oyuncu kadrosunda Yiğit Kirazcı, Sahra Şaş, Ayşe Melike Çerçi, Ali Yoğurtçuoğlu, Begüm Akkaya gibi isimler yer alıyor. Gain’in yepyeni komedi dizisi Ex Aşkım, ilk 2 bölümüyle 13 Şubat Eski Sevgililer Günü’nde izleyici karşısına çıkacak!

  Dizinin fragmanı da yayınlandı.

  Kullanıcıların kısa ve çabuk tüketilebilir içerikler sunan Gain, yayın hayatına geçen yıl sonunda başlamıştı. O zamandan beri beğeni toplayan işlere imzattı. Özellikle Devin Özgür Çınar ile Engin Günaydın‘ın 10 Bin Adım dizisi, izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

  Benzer İçerikler