Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar, ’10 Bin Adım’ ile Gain’de

   Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar, ’10 Bin Adım’ ile Gain’de

  Usta oyuncu Engin Günaydın ile Devin Özgür Çınar, yeni ve yenilikçi bir dizi için Gain’de bir araya geliyor.

  Canlandırdığı her karakteri ikon haline dönüştüren Engin Günaydın ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra senarist kimliğiyle de öne çıkan Devin Özgür Çınar’ın başrolleri paylaştığı yeni dizi 10 Bin Adım, Ocak’ta Gain’de başlıyor.   

  Türkiye’nin yeni nesil video içerik platformu Gain’in ilk dizisi 10 Bin Adım Ocak ayında Gain’de başlıyor. Yaklaşık onar dakikalık bölümlerden oluşacak 10 Bin Adım, izleyiciler için yepyeni bir dizi izleme deneyimi sunacak. 

  Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın özgün fikirlerinden yola çıkarak yazdığı ve aynı zamanda başrollerini üstlendiği 10 Bin Adım, Ezgi ve Mehmet isimli iki sevgilinin hikayesini mizahi bir dille anlatacak. İkili, son yıllarda sağlıklı bir yaşam için tüm dünyada referans kabul edilen “Günde 10 bin adım” önerisine uyarak birlikte yürümeye karar vererek iki yeni yol arkadaşı olacak.

  Eski sevgiliyle “yol arkadaşı” olunabilir mi?

  Senaryosunu Devin Özgür Çınar’ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Duygu Güzelmeriç oturuyor. Dizi, her seferinde yürüyüş kararı sınanan iki yol arkadaşının her şeye rağmen her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeleri esnasında başlarına gelen beklenmedik olaylar konu alınıyor.

  10 Bin Adım, Ocak ayında Gain uygulaması üzerinden izlenebilir. 

  Türkiye’nin yeni nesil çevrimiçi içerik platformu Gain, 30 Aralık’ta yayın hayatına başlıyor.

  Benzer İçerikler