Gain, 30 Aralık’ta Yayın Hayatına Başlıyor

   Gain, 30 Aralık’ta Yayın Hayatına Başlıyor

  Türkiye’nin yeni nesil çevrimiçi içerik platformu Gain, 30 Aralık’ta yayın hayatına başlıyor.

  Gain, kaliteli ve sorumluluk sahibi içerikleriyle kullanıcıların hayatına yepyeni bir video izleme deneyimi sunmayı hedefliyor. Dikey formatıyla, kısa, çarpıcı ve eğlenceli birçok içeriği bir arada sunacak olan platform, kişiye özel yayın akışıyla da kullanıcılarını zaman kaybetmekten kurtarıyor.

  Anlamlı ve kazanım odaklı içerikleri temel alarak 30 Aralık’ta yayın hayatına başlayacak olan platform, gelişigüzel dijital içeriklerden sıkılan insanların hayatına güncel ve farklı bir bakış açısı sağlamak için yola çıkıyor. Gain, kullanım kolaylığı sağlayan dikey formatında kısa ve benzersiz içerikler sunuyor. Bunun yanı sıra akıllı izleme teknolojisi sayesinde kişiye özel yayın akışı veriyor.

  Dizilerden belgesellere, haberden müziğe, yerli ve yabancı filmlerden eğlence programlarına kadar herkesin kendisine göre bir alternatif bulabileceği Gain’de Türkiye’nin önemli isimleri de yer alıyor.

  Gain, kimleri izleyicilerle buluşturacak?

  Gain’de izleyiciyle buluşacak bilindik isimler arasında Ahmet Mümtaz Taylan, Berk Keklik, Can Bonomo, Engin Günaydın, Devin Özgür Çınar, Gaye Su Akyol, İlber Ortaylı, , Mirgün Cabas, Özcan Deniz, Serkan Keskin, Vedat Milor, Dolunay Soysert, MFÖ, Harun Tekin, Melikşah Altuntaş, Bartu Küçükçağlayan, Muhammet Uzuner bulunuyor.

  Bağımsız içerik üreticilerini, farklı düşünceleri, yeni kazanımları ve özellikle güçlü kadınları önemseyen platform, eşitliği savunan içerikleriyle kullanıcısına hem eğlenceli hem de eğitici bir video izleme deneyimi de vaat ediyor. 

  Bununla beraber izleyicilerin kullanım alışkanlıklarını video izlemeye ayırdıkları zaman, günlük aktiviteleri ve sevdikleri içerikler üzerinden ölçüyor. Böylece “Şimdi ne izlesem?” sorusuna, kişiye özel yayın akışıyla cevap veriyor.

  Gain, önemli sorunlara dikkat çeken içerikleriyle 30 Aralık’tan itibaren yayında olacak.

  Kullanıcılar, iOS ve Android için geliştirilen uygulama üzerinden tüm mobil aygıtlardan GAİN’e ulaşabilecek.

  Benzer İçerikler