Fatih Al, ‘Kırmızı Kamyon’un Kadrosuna Katıldı

   Fatih Al, ‘Kırmızı Kamyon’un Kadrosuna Katıldı

  Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Kırmızı Kamyon‘da sevilen oyuncu Fatih Al da rol alacak. Dizi, itfaiye çalışanlarının yaşamına ve kahramanlıklarına odaklanıyor.

  10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği, çok yakında Show TV ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Kırmızı Kamyon‘un kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu.  Başarılı oyuncu Fatih Al, kahramanların hikayesinin anlatılacağı dizide ‘Yavuz’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

  İtfaiyecilerin yaşamına odaklanan Kırmızı Kamyon için geri sayımın devam ediyor. Bu arada diziye yeni oyuncular da katılıyor. Bu oyuncuların sonuncusu, daha önce Muhteşem Yüzyıl, Kanatsız Kuşlar ve Atiye gibi dizilerde yer alan Fatih Al oldu. Başarılı oyuncu Al, masum insanların hayatlarını alt üst eden ve kendi çıkarı için her şeyi yapabilecek bir karakter olan ‘Yavuz’a hayat verecek.

  Kırmızı Kamyon‘un yönetmenliğini Osman Kaya, senaristliğini Meriç Demiray ile Ezgi Özcan üstleniyor. Çekimleri süren dizinin oyuncu kadrosunda Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırDeniz HamzaoğluFatih AlAslı OrcanBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatMelisa AkmanUğur Arda BaşkanSümeyye AydoğanEfekan CanGerçek Sağlar AlnıaçıkSüreyya KilimciHasibe ÖzgürOnur YarTuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu yer alıyor.

  Kırmızı Kamyon dizisinin ilk teaser‘ı da geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Dizinin çekimleri, halen devam ediyor.

  Kırmızı Kamyon, çok yakında Show TV’de ekran yolculuğuna başlayacak.

  Benzer İçerikler