Foto Galeri I Bizim Hikaye, Bölüm 18: Filiz, Kalbinin Sözünü Dinleyecek mi?

 Foto Galeri I Bizim Hikaye, Bölüm 18: Filiz, Kalbinin Sözünü Dinleyecek mi?
[highlight]Bizim Hikaye‘de 18. bölüm, yarın akşam FOX’da. Yeni bölüme ilişkin set fotoğrafları, nefes kesen olaylara gebe olduğumuzu gösteriyor…[/highlight]

18. bölümün özetini verelim: Barış’ın Filiz’i düğünden kaçırması, herkeste şok etkisi yapmıştır. Barış’ı düğüne çağıran Fikret ve Kiraz, şimdilik sırlarını gizlemektedir. Fakat Barış’a yardım eden sadece onlar değildir.

Barış’ın dağ evine kaçırdığı Filiz, bir an önce eve dönmek ister. Barış ise onu kolay bırakacak gibi değildir. Aşkının büyüklüğünü Filiz’e kanıtlamaya çalışır.

Öfkeden deliye dönen Cemil, tüm olanakları kullanarak her yerde Filiz ve Barış’ı aramaktadır. Filiz’i zorla alıkoyduğuna inandığı Barış’ı yakalatmak isteyen Cemil, bir yandan da annesiyle sorunlar yaşamaktadır. En başından beri evliliği içine sindiremeyen annesi, Filiz’in peşini bırakmasını isterken; Cemil’in tek derdi karısını geri almaktır.

Çocukların akıbeti mahalleye geri dönen beklenmedik bir isimle değişir: Şükran geri dönmüştür ve ailesini bir araya getirmeye kararlıdır. Önce Fikri’yi, ardından çocukları eve geri döndürmek için elinden geleni yapar.

Fikri’nin hastalığı ise daha ciddileşmektedir. Fakat Fikri, durumu görmezden gelmeye devam eder.

Başlıca rolleri Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan ve Mehmetcan Mincinozlu’nun paylaştığı Bizim Hikaye‘nin yeni bölümü, yarın akşam FOX’da…

Benzer İçerikler