Friends Dizisinin “Reunion” Bölümünün Çekimleri Yaz Sonu Başlayabilir

   Friends Dizisinin “Reunion” Bölümünün Çekimleri Yaz Sonu Başlayabilir

  WarnerMedia yöneticilerinden Bob Greenblatt, Friends oyuncularının tekrar bir araya geldiği özel bölümün çekimlerine yaz aylarının sonuna doğru başlanabileceğini açıkladı.

  Dizinin hayranları bu özel bölüm için biraz daha beklemek zorunda kalabilir. Ancak sevindirici haber şu ki, bu özel yapım, son zamanlarda sıklıkla izlediğimiz sanal Zoom bölümlerinden birine dönüşmeyecek.

  Yapımcılar bu özel bölümü, tıpkı orijinal dizide olduğu gibi seyircilerin de canlı olarak izleyebileceği şekilde çekmekte kararlı.

  HBO, geçtiğimiz Şubat ayında, uzun yıllardır beklenen, özel bir Friends bölümünün çekileceğini duyurmuştu. Yeni streaming platformu HBO Max, Mayıs ayında yayın hayatına başladığında, izleyiciler Friends‘in tüm orijinal bölümleriyle birlikte bu özel bölümü de izleyebileceklerdi. Ne var ki pandemi koşulları bunu pek mümkün kılmadı.

  Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry ve Matt LeBlanc, Friends‘in Warner Bors. stüdyolarındaki orijinal setinde bu özel bölüm için mutlaka bir araya gelecek. Orijinal dizinin yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane bu özel projede de yer alacak. Merakla bekliyoruz.

  Benzer İçerikler