Friends reunion bölümü Ağustos’ta çekilecek

   Friends reunion bölümü Ağustos’ta çekilecek

  Friends dizisinin tek bölümlük yeniden buluşması (reunion), koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti, nihayet çekimlerin ne zaman gerçekleşeceği belli oldu

  Efsanevi komedi dizisi Friends, tek bölümlük bir yeniden buluşma için Ağustos ayında tam kadro bir araya geliyor. Mayıs ayında izleyiciyle buluşması planlanan bu özel reunion bölümü, koronavirüs salgınının pandemiye dönüşmesiyle belirsiz bir tarihe ertelenmişti.

  Dizinin yaratıcılarından Marta Kauffman, nihayet özel bölümün çekimlerine ne zaman başlanacağını açıkladı.

  The Wrap‘a verdiği röportajda Kauffman, “Her şey yolunda gider, erken bir ikinci dalga olmaz ve stüdyo açık olursa Ağustos ayında çekimlere başlamayı umuyoruz” dedi. Çekimler, Kauffman’ın açıklamasına göre, Ağustos’un ikinci yarısında gerçekleşecek.

  Kauffman, tüm prosedürleri iyi kavradıkları takdirde iyi bir bölüm ortaya koyabileceklerine inandığını da sözlerini ekledi.

  Friends ekibinin yeniden bir araya geleceğine dair söylentiler yıllardır sürüyordu. Şubat ayında ise doğrulanmış ve dizinin hayranlarını heyecanlandırmıştı. Koronavirüs pandemisi bu heyecana biraz ket vursa da, Kauffman’ın açıklamaları ekibin yıllar sonra ilk kez bir araya gelmesine az kaldığını gösteriyor.

  Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer, 15 yıldan sonra ilk kez Friends karakterlerine birlikte can verecek.

  1994 yılından 2004 yılına kadar tam 10 yıl ekranlarda kalan efsanevi sitkom, birçok ödüle layık görülmüştü. Dizi, Empire dergisinin Gelmiş Geçmiş En İyi 100 Televizyon Dizisi listesinde de beşinci sırada yer alıyor.

  Benzer İçerikler