Game of Thrones, Kit Harington’ın Akıl Sağlığını Bozmuş

   Game of Thrones, Kit Harington’ın Akıl Sağlığını Bozmuş

  Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington, dizinin akıl sağlığını olumsuz etkilediğini açıkladı. Harington, HBO yapımı dizinin sona ermesinin ardından bir yıl kafa dinlemek zorunda kalmış.

  SiriusXM radyosundaki The Jess Cagle Show programına konuk olan Kit Harington, ikonikleşen Jon Snow rolü hakkında konuştu. 34 yaşındaki oyuncu, “Doğrusu, Game of Thrones‘un ardından ve sonunda kimi akıl sağlığı sorunları yaşadım,” dedi. “Bence bu doğrudan dizinin doğasıyla ve yıllardır canlandırdığım rolle ilgiliydi.”

  Harington, Game of Thrones bittikten sonra “kendisine odaklanmak için” bir yıl ara verdiğini söyledi. Harington, “Bunu yaptığım için gerçekten mutluyum,” diye ekledi.

  2019’un Mayıs’ında, yani Game of Thrones‘un sona erdiği ay, Harington’ın “kimi kişisel sorunlar” nedeniyle bir akıl sağlığı tesisine ya da sağlık merkezine başvurduğu haberleri çıkmıştı.

  Kit Harington, son olarak Modern Love‘ın bir bölümünde rol almıştı. Başarılı oyuncu, 5 Kasım’da vizyona girecek Eternals filminin de başrolünde yer alıyor.

  Benzer İçerikler