Game of Thrones’tan Lisanslı Şarap Koleksiyonu

   Game of Thrones’tan Lisanslı Şarap Koleksiyonu

  Game of Thrones’un yeni sezonu heyecanla beklenirken dizinin logosunu taşıyan ürünler arasına kendi lisansını taşıyan şarap koleksiyonu da eklendi.

  George RR Martin’in eserinden uyarlanarak tüm zamanların en çok izlenen dizileri arasında kısa zamanda kendine yer edinen HBO dizisi Game of Thrones, sadece diziyle değil, lisans ürünleriyle de popülerliğini korumaya devam ediyor.

  [button url=”https://episodedergi.com/2016/11/19/game-of-thrones-khalessi-emilia-clarke-star-wars/” size=”normal”]Game of Thrones’un Khaleesi’si Emilia Clarke, Yeni Star Wars Filminde[/button]

  Tyrion Lennister başta olmak üzere dizideki birçok karakterin sıkça şarap tükettiğine şahit olduk bugüne dek. Bundan hareketle, HBO’nun dünya çapındaki lisanslı ürün çalışmalarını sürdüren birimi HBO Global Licensing, bir Game of Thrones şarap koleksiyonunun hazırlandığını duyurdu. “Seven Kingdom Wines (Yedi Krallık Şarapları) adı verilen bu koleksiyonda HBO’nun iş ortağı Vintage Wine Estates firması.

  18818180-9326-0134-191f-060e3e89e053

  Game of Thrones lisanslı şarap koleksiyonu 2017’nin baharında piyasada olacak. Türkiye’deki satışı için bir şey söyleyemiyoruz elbet. 750 ml’lik şişelerin 19,99 ile 39,99 dolar arasında satılacağı da gelen bilgiler arasında.

  2017’nin yazında yedinci sezonu başlayacak olan Game of Thrones’un bir prequel dizinin çekileceğine dair haberin detaylarına BURADAN ulaşabilirsiniz.

  Kaynak: ScreenRant

  Benzer İçerikler