Godfather of Harlem FOXCRIME’da Ekranlara Geliyor

   Godfather of Harlem FOXCRIME’da Ekranlara Geliyor

  Godfather of Harlem, yurttaş hakları hareketlerinin yanı sıra Harlem’de yaşanan mafya savaşlarını konu alıyor

  Harlem’de yaşanan mafya savaşlarını ve yurttaş hakları hareketlerini konu alan Godfather of Harlem, 6 Temmuz Pazartesi günü saat 23.10’da FOXCRIME ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

  Gerçek kişi ve olaylardan etkilenerek yaratılan Godfather of Harlem‘in hikayesi, 1960’lı yıllarda geçiyor. Dizi, cezaevinde 10 yıl geçirdikten sonra, bir zamanlar kendisinin yönettiği mahalleye dönen suç patronu Bumpy Johnson’ın, Harlem’in kontrolünü geri kazanma mücadelesini anlatıyor. Johson’ın Malcolm X ile güçlerini birleştirdiği bu hikâye, ABD’de siyahilerin hakları için verdikleri mücadelenin en ateşli zamanlarına da ışık tutuyor.

  Yönetmenliğini Oscar ödüllü John Ridley‘nin yaptığı dizi, Chris Brancato ve Paul Eckstein’ın imzasını taşıyor. Dizinin başrolünde ise yine Oscar ödüllü usta oyuncu var Forest Whitaker var. Whitaker’a Nigel Thatch, Ilfenesh Hadera, Vincent D’Onofrio, Kelvin Harrison Jr., Paul Sorvino, Lucy Fry, Giancarlo Esposito gibi isimler eşlik ediyor.

  Godfather of Harlem‘i Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe altyazı seçenekleriyle 6 Temmuz Pazartesi günü saat 23.10’da FOXCRIME’da izleyebilirsiniz.

  Benzer İçerikler