‘Güldürme Beni’ Sürprizli Özel Bölümüyle Ekranlara Geliyor

 ‘Güldürme Beni’ Sürprizli Özel Bölümüyle Ekranlara Geliyor

Yapımını Bloom Medya’nın üstlendiği eğlenceli yarışma Güldürme Beni özel bölümüyle ekrana geliyor. En komik ve eğlenceli anların yer aldığı özel bölüm yarın, saat 23.30’da, Show Tv‘de.

Birbirinden komik yarışmacıları, ünlü konukları, Demet Akbağ’ın ev sahipliği ve Şahin Irmak’ın sunumuyla sizlerle. Ekranlara neşe getiren yarışma Güldürme Beni, bu hafta en eğlenceli anların yer aldığı özel bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Yarışmacıların sürpriz performanslarıyla dikkat çekerken, birbirinden komik ve zorlu anlar yaşanacak.

Güldürme Beni Suzan Kardeş

‘Güldürme Beni’ Özel Bölümünde İlk Kez Ekrana Gelecek Performanslar Var

Yarışmacılar, Demet Akbağ’ın talimatlarıyla rakiplerini güldürmek için her yolu deniyor. Yarışmacılar ve izleyicilere neşe dolu anlar yaşatan ünlü konuklar ise Akbağ ile birlikte tasarladıkları doğaçlama performanslarıyla yine gönülleri fethedecek. 

Bireysel performanslarda Ersin Korkut’un dansı, Sinan Çalışkanoğlu’nun sihirbazlığı, Suzan Kardeş’in kendisine varis seçmesi kahkaha dolu anlar yaşatacak. Ünlü konuklar Ayta Sözeri, Hakan Yılmaz ve Özgür Ozan’ın Güldürme Beni evine iz bırakan unutulmaz dakikaları izleyici ile buluşacak.

Özel Bölüm Fragmanı:

Benzer İçerikler