“House of the Dragon”dan yeni teaser ve karakter posterleri yayınlandı

 “House of the Dragon”dan yeni teaser ve karakter posterleri yayınlandı

HBO, Perşembe günü ateşli bir “House of the Dragon” teaser ve “Game of Thrones” prequel serisinin başrollerini içeren dokuz karakter posteri yayınladı.

HBO’nun “Game of Thrones” dizisindeki olaylardan 200 yıl öncesinde geçen, 21 Ağustos’ta prömiyer yapacak olan yeni dizisi, Targaryen Hanesi’nin hikayesini anlatıyor.

“House of the Dragon”, “Game of Thrones” yazarı George R. R. Martin ve Ryan J. Condal (“Koloni”) tarafından Martin’in “Fire and Blood” adlı romanından uyarlanarak yaratıldı. Condal ve yönetmen Miguel Sapochnik dizinin yürütücü yapımcıları ve ortak showrunner’ları; Martin ve Vince Gerardis, aynı zamanda Sara Hess, Jocelyn Diaz, Ron Schmidt, Clare Kilner, Geeta V. Patel ve Greg Yaitanes ile birlikte yürütücü yapımcı olarak yer alıyorlar.

Haberlere göre “House of the Dragon”, 10 bölümlük ilk sezonunu üretmek için HBO’ya bölüm başına 20 milyon dolar civarında bir maliyete mal oldu. Karşılaştırma için, “Game of Thrones” HBO’ya sezon başına yaklaşık 100 milyon dolara mal olmuştu. Bölüm başına fiyat etiketi, 1. sezonda yaklaşık 6 milyon dolardan başlamıştı ve şovun sekizinci ve son sezonunda 15 milyon dolara yükselmişti.

Teaser:

Karakter posterleri:

Benzer İçerikler