‘How I Met Your Mother’ Devam Dizisi Geliyor

   ‘How I Met Your Mother’ Devam Dizisi Geliyor

  Efsanevi How I Met Your Mother dizisinin hayranları için müjdeli bir haber geldi. Hulu, başrolünde Hillary Duff’ın olduğu devam dizisi How I Met Your Father için onay verdi.

  2005 ila 2014 yılları arasında yayınlanan How I Met Your Mother‘da Ted Mosby karakteri çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatıyordu. Dizinin başrolünde Ted Mosby’i Josh Radnor canlandırıyordu. CBS ekranlarında izleyiciyle buluşan dizide Radnor’a Cobie Smulders, Neil Patrick Harris, Jason Segel, Alyson Hannigan gibi isimler eşlik ediyordu.

  How I Met Your Father dizisinde ise Sophie (Duff), oğluna babasıyla nasıl tanıştığını anlatacak. Tıpkı How I Met Your Mother‘da olduğu gibi bu devam dizisinde de baş karakterin dostlarıyla eğlenceli hatıralarına tanık olacağız. Yeni dizinin How I Met Your Mother‘la bir bağı olup olmayacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

  How I Met Your Father‘ın yaratıcılığını Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger yapacak. Aptaker ve Berger, daha önce Love, Victor dizisine imza atmışlardı. İkili, dizinin yapımcı kadrosunda da yer alıyor. How I Met Your Father‘ın yapımcıları arasında, How I Met Your Mother yaratıcıları Carter Bays ile Craig Thomas da var. Yeni dizinin yapımcılığını ise orijinalini olduğu gibi yine 20th Television yapacak.

  How I Met Your Father‘a dair başka detaylar henüz bilinmese de bu detayların ortaya çıkması çok sürmeyecektir.

  Benzer İçerikler