How To With John Wilson, HBO’dan 3. Sezon Onayını Aldı

 How To With John Wilson, HBO’dan 3. Sezon Onayını Aldı

How to with John Wilson, HBO’da üçüncü sezonu için yenilendi.

Komedi belgeselinde, kendini film yapımcısı ve “endişeli bir New Yorklu” olarak tanımlayan John Wilson, şehirdeki diğer insanların hayatlarını filme alırken, aldatıcı derecede basit konularda tavsiyeler vermeye ve kendi kendini keşfetme misyonunu sürdürmeye çalışıyor. 2. Sezon bölümleri arasında “Pillerinizden Nasıl Kurtulursunuz”, “Rüyalarınızı Nasıl Hatırlarsınız” ve “Nasıl Spontan Olursunuz” yer alıyor.

Dizi ilk olarak 2020’de ekrana geldi. 2. Sezon 2021’in sonlarında yayınlandı ve Wilson’ın ve dizinin samimi tonu geniş övgü topladı – Variety incelemesinde, dizinin “dünyaya, aksi takdirde gizli kalacak New York’un kameraların genellikle gitmediği bölgelerinden zengin bir insan deneyimi sunduğunun” belirtti. Wilson aynı zamanda, Variety’nin 2021’in en iyi TV dizileri listesinde de yer aldı.

HBO Programming’in başkan yardımcısı Amy Gravitt, “John insanlığı en sıradan ve saçma yerlerde buluyor, New York’u, onun son derece komik ve dokunaklı merceğinden görmeye devam etmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

2021’de Wilson, Variety’ye şovun yapım sürecini anlattı.

“Bir bölümde neler olabileceğine dair çok kabaca senaryolar hazırlamaya çalışıyorum ve sonra onu prodüksiyona verip çekmek için eyleme bir plan koyuyoruz – ve kurgu bitene kadar, her bir senaryo sıfırdan yeniden yazılıyor” dedi. “Her şeyin yeni baştan yazılması gerekiyor, çünkü şimdi bu çekimlerde kullacağımızı asla tahmin edemeyeceğimiz şeyleri yazıyoruz ve bunlar her zaman kabaca tasarladığımız şeylerden çok daha iyi.”

“How to with John Wilson”da; Wilson, Nathan Fielder, Michael Koman ve Clark Reinking baş yapımcılığı üstleniyor.

Benzer İçerikler