İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikayesi Filminden İlk Kareler Yayınlandı

 İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikayesi Filminden İlk Kareler Yayınlandı

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ı buluşturan BluTV özel yapımı İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikayesi’nin setinden ilk kareler yayınlandı

BluTV’nin sevilen dizilerinden 7YÜZ’ün yeni hikayesi İnsanlar İkiye Ayrılır sinema filmi olarak seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Genç oyuncular Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ın başrollerini paylaştığı 7YÜZ’ün yeni hikayesi olarak projelendirilen sinema filminin çekimleri tamamlandı. Setten ilk kareler gelmeye başladı.

Filmin hikâyesi ise sert bir sistem eleştirisi taşıyor. Duygu ve Bahadır, bankaların peşine düşmedikleri borçları satın alıp her ne pahasına olursa olsun tahsil eden bir şirkette çalışmaktadır. Ancak kilinin yollarının Ceren’le kesişmesiyle beraber, hikâyeleri de değişir.

BluTV’nin 7 bölümlük dizisi 7YÜZ‘ün dünyasına ait bir sinema filmi olarak tasarlanan projenin tasarımcısı Karışık Kaset (2014) filminden tanıdığımız Tunç Şahin. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini de yine Şahin yapıyor.

İnsanlar İkiye Ayrılır‘ın gelecek kış vizyona girmesi planlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut da bulunuyor.

Benzer İçerikler