İstanbullu Gelin, 32. Bölüm: Esma ile Süreyya Arasında Buzlar Eriyor

 İstanbullu Gelin, 32. Bölüm: Esma ile Süreyya Arasında Buzlar Eriyor

[highlight]Başrollerini Özcan Deniz’le Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin‘de hareketli bir bölüm izleyiciyi bekliyor. Bu akşam yayınlanacak 32. bölümde Esma ile Süreyya arasındaki buzlar eriyor…[/highlight]

Yeni bölümün konusu kısaca şöyle: Yaşanan son olay, konakta beklenmedik bir ittifak kurulmasına sebep olur. Adem’in dahi öngöremediği bir gelişme Fikret’i tehlikeli durumların içine çeker. Dilara’nın verdiği bir bilgi, Süreyya’yı büyük kaygılara sürükler. Begüm’den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar, Süreyya ile Faruk’ta farklı duygulara yol açar. Reyhan’ın bildikleri, Esma’yı, Esma’nın bildikleriyse Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. İki kadın arasındaki restleşme, onları korkunç bir sonla burun buruna getirir.

Yeni bölüm, bu akşam saat 20:00’de Star’da

O3 Medya yapımı İstanbullu Gelin‘de başlıca rolleri Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Özge Borak, Tamer Levent, Dilara Akyüsek, Neslihan Yeldan, Semra Dinçer ve Neslihan Arslan paylaşıyor. Senaryosu Teşrik-i Mesai’nin elinden çıkan dizinin yönetmenleri, Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş.

İstanbullu Gelin‘in 32. bölümü, bu akşam saat 20:00’de Star’da…

Benzer İçerikler