Jordan Peele, Oyunculuğu Bıraktığını Açıkladı

   Jordan Peele, Oyunculuğu Bıraktığını Açıkladı

  Oscar ödüllü yazar, yönetmen ve oyuncu Jordan Peele, artık oyunculuk yapmayacağını açıkladı. Get Out ve Us filmlerinin yazarı ve yönetmeni olarak bilinen 41 yaşındaki Peele, kariyerine Mad TV ve Fargo gibi yapımlarda oyuncu olarak başlamıştı.

  ActBlue bağış toplama etkinliğinde konuşan Jordan Peele, hayranlarının kendisini artık oyuncu olarak göremeyeceğini açıkladı. Peele, şöyle konuştu: “Filmlerimi izlemeyi seviyorum. Yönettiğim filmleri izleyebiliyorum ama kendimi oyunculuk yaparken izlemek kötü bir çeşit mastürbasyon. Zevk almadığınız bir mastürbasyon.”

  Oyunculuğun kendine yettiğini, şimdiye kadar yaptığı işlerle doyuma ulaştığını belirten Peele oyunculuğu bıraktığını söyledi.

  Amerikalı yazar ve yönetmen, 2018 yılında Get Out filmiyle En İyi Özgün Senaryo dalında Akademi Ödülü’ne layık görülmüştü. Film, En İyi Film olmak üzere toplam beş dalda Akademi Ödülü’ne aday gösterilmişti.

  Jordan Peele şimdilerde detayları bilinmeyen yeni bir korku filmi üzerinde çalışıyor. Filmle ilgili bildiğimiz tek şey, planlanan vizyon tarihi… Bu yeni filmin 22 Temmuz 2022’de vizyona girmesi bekleniyor.

  Benzer İçerikler