Justin Theroux True Detective Yönetmeninin Yeni Netflix Dizisinde

 Justin Theroux True Detective Yönetmeninin Yeni Netflix Dizisinde

True Detective’den tanıdığımız Cary Fukunaga, Maniac isimli yeni diziyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Netflix ekranlarında yayınlanacak olan dizi, normalde Norveç televizyon kanalında yayınlanan bir dizinin aynı isimli uyarlaması olacak.

The Cradle ve The Bright River isimli romanların yazarı, Patrick Somerville‘in senaryosunu kaleme alacağını dizinin başrollerinde ise son yıllarda kariyeri yükselişe geçen Emma Stone ve Jonah Hill yer alıyor. Bugün aldığımız bir haber doğrultusunda ise ikiliye The Leftovers dizisinden tanıdığmız Justin Theroux eşlik ediyor.

Justin Theroux Emma Stone ve Jonah Hill’li Maniac’ın Kadrosuna Katıldı

Justin Theroux’un kadrosuna katıldığı Maniac, psikolojik problemler yaşanan bir hastanın gerçeklikten kaçmak için kendi hayalinde yarattığı bir dünyayı ziyaret etmesini konu alıyor. Dizide Emma Stone ve Jonah Hill, iki akıl hastasını canlandırırken; Justin Theroux’un hangi karakteri canlandıracağının detayları henüz belli değil.

Cary Fukunaga’nın yönetmenliğinde, ilk sezonu 10 bölümden oluşan diziyle ilgili yeni gelişmeleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Benzer İçerikler