Kaçakçıların Peşinde, İlk Bölümüyle National Geographic’te Başlıyor

   Kaçakçıların Peşinde, İlk Bölümüyle National Geographic’te Başlıyor

  Kaçakçıların Peşinde, ABD’nin en yoğun uluslararası havalimanlarında yaşanan kaçakçılık faaliyetlerini yakalama çalışmalarını anlatıyor

  ABD’nin en yoğun uluslararası havalimanlarında yaşanan kaçakçılık faaliylerini yakalama çalışmalarını anlatan Kaçakçıların Peşinde, 7 Temmuz Salı günü saat 22.00’de National Geographic izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Her yıl farklı ülkelerden 124 milyondan fazla insanın havalimanlarından giriş yaptığı ABD’de, İç Güvenlik Departmanı her türden kaçakçılığın önüne geçmek için hummalı bir çalışma yürütüyor. Kaçakçıların Peşinde‘de ABD’nin en yoğun uluslararası havalimanlarında kaçakçılık faaliyetlerinin nasıl yakalandığını anlatılıyor.

  Bu heyecan verici yapım, ilk bölümüyle 7 Temmuz Salı günü saat 22.00’de National Geographic ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

  Ödüllü yönetmenlerin efsanevi belgesellerini, usta oyuncuların rol aldığı yapımları ve ses getiren yerel işleri Türk izleyicisiyle buluşturan National Geographic’i Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve Vodafone TV platformlarından izleyebilirsiniz.

  Benzer İçerikler