“Kadın” 75. Bölüm: Bahar, Arif’in Aşkına Karşılık Verecek mi?

 “Kadın” 75. Bölüm: Bahar, Arif’in Aşkına Karşılık Verecek mi?

[highlight]Fox TV’nin sevilen draması Kadın, 75. bölümüyle izleyici karşısında bu akşam. Yeni bölümde Arif, Şirin’in imalarına rağmen bir kez daha Bahar’a karşı hislerini açıkça belli eder. Bahar, bunun üzerine ne yapacak dersiniz?[/highlight]

Cem’in gönderdiği davette aradığı kişinin Kısmet olduğunu gören Bahar, büyük bir şok yaşar. Nasıl bir olayın içine girdiğini asla anlayamayan Bahar, bir an önce Kısmet’le çantaları değiştirip olduğu yerden gitmek ister ama bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Satılmış’ın Ceyda ile Emre’nin biyolojik çocuğu olduğunun kanıtlanması, Ceyda’yı hiç istemediği bir durumun içine sokar. Arda’yı üzmek istemeyen Ceyda, ne yapacağını bilemez.

Bahar’ı Cem ile görmesi ise Şirin’in eline bir koz daha vermiştir. Arif’in önünde Bahar’ın Cem’in sevgilisi olduğunu ima eder. Arif ne kadar belli etmek istemese de Bahar’a karşı beslediği aşk, halen ilk günkü gibidir ve bunu açıkça belli eder. Bahar, bunun üzerine ne yapacak dersiniz?

Soru, Kadın‘ın 75. bölümünde yanıt buluyor…

Senaryosu Hande Altaylı’ya ait dramada başlıca rolleri Özge Özpirinçci, Şerif Erol, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Feyyaz Duman, Hümeyra ve Hakan Kurtaş üstleniyor.

Medyapım ile MF Yapım’ın ortak projesinde yönetmen Nadim Güç.

Kadın, yeni bölümüyle bu akşam Fox TV’de…

Benzer İçerikler