Kevin Hart, Netflix ile 4 Filmlik Yeni Bir Anlaşmaya Vardı

   Kevin Hart, Netflix ile 4 Filmlik Yeni Bir Anlaşmaya Vardı

  41 yaşındaki Amerikalı oyuncu ve komedyen Kevin Hart, Netflix ile özel bir film anlaşmasına vardı.

  Bu anlaşmaya göre Kevin Hart, Netflix için dört filmin yapımcılığını yapacak ve bu filmlerin başrolünde oynayacak. Hart, bu filmlerin yapımcılığını kendi şirketi HartBeat Productions aracılığıyla yapacak.

  The Hollywood Reporter‘a konuşan başarılı oyuncu, “Netflix’le ortaklık kurmak hem benim için hem de HartBeat için inanılmaz bir fırsat,” dedi. “Netflix’le en çağdaş teknoloji filmler yapacağım ve bunlarda rol alacağım için heyecanlıyım.”

  Aralık 2020’de, Kevin Hart’ın Wesley Snipes ile beraber Netflix mini dizisi True Story‘de rol alacakları açıklanmıştı. Bu yeni anlaşmadan bağımsız olan bu rolle ilgili Kevin Hart, “Daha önce kariyerimdeki hiçbir oyunculuk projesinden bu kadar heyecanlanmamıştım,” demişti. “Wesley Snipes’ın hep hayranı oldum ve onunla çalışmak insanın aklını başından alıyor.”

  Hart, True Story dizisinde Kid isimli karakteri canlandıracak. Wesley Snipes ise Kid’in ağabeyi Carlton rolüyle karşımızda olacak.

  True Story‘nin yayın tarihi henüz belli değil ama dizinin 2021 sonlarında ya da 2022 başlarında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

  Benzer İçerikler