Kırmızı Oda: Boncuk’un Can’ı Hayal Mi, Gerçek Mi?

   Kırmızı Oda: Boncuk’un Can’ı Hayal Mi, Gerçek Mi?

  TV8‘in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 18. bölümüyle ekrana geldi. Bu bölümde Boncuk ve Can’ın öyküsü büyük ilgi gördü.

  Kırmızı Oda dizisinde sergilediği başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Burcu Biricik, canlandırdığı Boncuk karakteriyle gündem yaratmaya devam ediyor. Dizinin 18. bölümünde Doktor Hanım’a Can’la olan ilişkisini açan Boncuk’un içinde yaşattığı aşk büyük yankı uyandırdı. Sosyal medyada Can ve Boncuk ile ilgili duygusal ve esprili paylaşımlar yapılırken; ikili, izleyiciler tarafından birbirine çok yakıştırıldı.

  Can, hayal mi gerçek mi?

  Can’ın, Boncuk’un yarattığı hayali bir karakter olup olmadığı tartışmaların odağındaydı. Bazı izleyiciler Can’ın geldiğini ve Boncuk’un bekleyişinin son bulduğunu düşünüyordu. Bir taraf da Can’ın hayal ürünü olduğunu ve gerçekte böyle birinin olmadığını iddia etti. Boncuk’un beklentisine eşlik eden izleyici kavuşma anını beklerken; finalde Can’ın Boncuk’un evinin önünde görünmesi gelecek bölüme dair heyecanın dozunu artırdı.

  Boncuk hayal mi gördü yoksa Can gerçekten Boncuk için İstanbul’a geldi mi? Boncuk’un gördüğü halüsinasyonlar Doktor Hanım sayesinde son bulacak mı? Boncuk, Sadık’ın yıllar sonra gelen ilgisine karşılık verecek mi?

  Tüm bu soruların yanıtları 8 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak 19. bölümde yanıt bulacak.

  Kırmızı Oda, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlama. Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Meriç Aral, Tülin Özen ve Burak Sevinç yer alıyor.

  Benzer İçerikler