‘Kırmızı Oda’nın 12. Bölümünde Sürpriz Konuklar

 ‘Kırmızı Oda’nın 12. Bölümünde Sürpriz Konuklar

TV8’in sevilen dizilerinden Kırmızı Oda‘nın 12. bölümünde sürpriz konuklar var! Kırmızı Oda, 20 Kasım Cuma akşamı, saat 20.00’de yeni bölümüyle ekrana gelecek. Bu bölümde diziye Sezin Akbaşoğulları, Füsun Demirel, Nazan Diper ve Semra Dinçer de konuk oyuncu olarak katılıyor. 

Peki, Kırmızı Oda‘nın 12. bölümünde neler olacak?

Bu bölümde Selvi (Sema Keçik) İstanbul’daki köşke vardığında Rıza’nın(Serhat Nalbantoğlu) kızları ve ablası Saadet’ten (Nazan Diper) gördüğü tepkinin kendisini nasıl yaraladığını Doktor Hanım’a anlatır. Hediye (Sezin Akbaşoğulları) hasta annesinden (Füsun Demirel) halası bildiği Hikmet (SemraDinçer) hakkında öğrendiği bir sırla hayatı alt üst olunca Doktor Piraye’nin kapısını çalar. Alya’ya (Melisa Sözen) sürpriz bir ziyaret yapan Doktor Hanım, kasvetli evin içinde Alya’nın yaşamına tanık olur. Alya hislerini içtenlikle Doktor Hanım’la paylaşır. Aydın, Doktor Hanım’la önemli bir konuda telefon görüşmesi yaparken; Doktor Ayşe’nin Doktor Deniz’e karşı hisleri derinleşir.

Konuk oyuncularıyla merak uyandıran bu yeni bölümün fragmanı da yayınlandı.

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği Kırmızı Oda‘nın senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt yazdı. Kırmızı Oda, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlandı.

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı bulunuyor.

Kırmızı Oda, Cuma akşamları saat 20.00’de, TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Benzer İçerikler