Lesli ile Stand Up, BluTV Ekranlarında Seyirciyle Buluşuyor

   Lesli ile Stand Up, BluTV Ekranlarında Seyirciyle Buluşuyor

  Günümüz komedi anlayışına farklı bir soluk getiren Lesli Karavil’in gösterisi Lesli ile Stand Up, BluTV seyircisiyle buluştu.

  Lesli ile Stand Up, BluTV seyircisine eğlenceli anlar yaşatacak. Eğlenceli yapım, kadın erkek dengesinde bozulma, sistemin çökmesi ve evlilik kurumunun sorgulandığı bir dönemde teknolojinin insanların hayatına getirdikleri ve götürdüklerini konu alıyor.

  Lesli Karavil, 2017’den bu yana birçok sahnede stand up gösterileri gerçekleştirdi. Son olarak Zorlu PSM Touché’da sahne alan Lesli Karavil, şimdi de BluTV seyircisini davet ediyor.

  Stand Up’a Kadın Dokunuşu: Lesli Karavil

  Lesli Karavil, stand up sektörünün erkek egemen yapısına kadın bakış açısıyla ışık tutuyor. Karavil’in kadın olmak ve ilişkiler üzerine muzip hikayeleri, harika enerjisiyle birleşiyor ve seyircisiyle bütünleşiyor.

  Başarılı oyuncu/komedyen, kendisini çocukluğundan bu yana topluluk içinde hikayeler anlatan ve enerjisiyle insanları güldüren biri olarak tanımlıyor. Daha o yaşlardayken dahi ileride komediyle ilgileneceğini sezdiğini belirtiyor.

  Karavil, yaşamın kendisi, hayatında geçirdiği evreler ve bu evrelerin zorluklarına farklı bir bakış açısı ile bakma çabasının kendisini beslediğini ifade ediyor. Karavil’in stand up gösterisinde kendi yaşamı ve karşılaştığı absürt durumlar önemli yer tutuyor.

  “Her zaman daha iyi yapabilmenin yollarını keşfetme yolculuğundayım”

  Stand up gösterisiyle birlikte kadınların komik olamayacağı ve güldüremeyeceğine dair algıları yıktığına değinen Lesli Karavil, kendisi için sadece yapmanın bir değerinin olduğunu söylüyor. Her zaman yapmanın içinde daha iyi yapabilmenin yollarını keşfetme yolculuğunda olduğuna dikkat çekiyor. Karavil, bu süreç boyunca biriktirdiklerinin gösterisini olgunlaştırdığına belirtiyor. Gösterisini hiçbir şey yapmadan ve dış uyaranlardan kendisini koruyarak kağıda döktüğünü açıklayan başarılı komedyen, üretim sürecinin ardından ise yakın arkadaşlarıyla kendisine değerlendirme şansı yarattığını söylüyor.

  “Kadınlar güldüremez” inancını kırarak hayatının trajikomik hikayelerini eğlenceli bir dille anlatan ve günümüz komedi anlayışına farklı bir soluk getiren Lesli Karavil’in Stand Up gösterisi Lesli ile Stand UpBluTV’de izlenebilir.

  Benzer İçerikler