MacGyver 5. Sezonuyla FOXCRIME Ekranlarında

   MacGyver 5. Sezonuyla FOXCRIME Ekranlarında

  80’li yılların aksiyon dolu dizisi MacGyver, 2016 yılında yeniden çekilmeye başlamıştı. Sevilen dizi şimdi 5. sezonuyla dönüyor! MacGyver‘ın 5. sezonu, 14 Şubat’tan itibaren her pazar akşamı saat 20.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneğiyle FOXCRIME ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

  MacGyver’da 20’li yaşlarda olan genç Angus MacGyver, insanların hayatını kurtarmak için sıra dışı problem çözme becerilerine başvuruyor. Bir yandan da ABD hükümeti içindeki gizli bir kuruluş için çalışıyor. Angus MacGyver’a dizide Lucas Till hayat veriyor. Macgyver karakteri yeni sezonda da silah kullanmadan, fizik ve kimya bilgileriyle duruma uygun çözümler yaratıyor  ve izleyiciyi şaşırtıcı yöntemlerle birçok hayat kurtarıyor. 

  14 Şubat’tan itibaren FOXCRIME‘dan izleyebileceğiniz MacGyver‘ın oyuncu kadrosunda Till’in yanı sıra Tristin Mays, George Eads, Justin Hires, Meredith Eaton gibi isimler de yer alıyor.

  Dünyanın en sevilen suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

  Benzer İçerikler