Marvelous Mrs. Maisel 4. Sezon Çalışmaları Başladı

   Marvelous Mrs. Maisel 4. Sezon Çalışmaları Başladı

  Son yılların en sevilen komedilerinden The Marvelous Mrs. Maisel, yeni sezona hazırlanıyor. Amazon Studios yapımı dizinin dördüncü sezon çekimleri başladı.

  Aslında The Marvelous Mrs. Maisel, dördüncü sezon onayını 12 Aralık 2019 tarihinde almıştı. Dizinin üçüncü sezonu da bundan bir hafta önce, 6 Aralık’ta izleyicilerle buluşmuş ve önceki iki sezon gibi büyük beğeni toplamıştı. Dizinin hayranları, dördüncü sezonu hevesle bekliyorlardı ve çekimler çok geçmeden başlayacaktı. Nitekim eylül ayında ekibi sette görmüştük. Ne var ki koronavirüs pandemisi nedeniyle dördüncü sezonun yapım süreci aksadı. Ancak nihayet, dizi ekibi sete dönüş yaptı.

  Dizinin başrol oyuncusu Rachel Brosnahan, dün Instagram hesabı üzerinden setten bir fotoğraf paylaştı. Brosnahan, fotoğrafın açıklamasında “Bu yıl biraz daha farklı görünüyor… ama sete döndük!” dedi.

  Dizinin yürütücü yapımcısı Daniel Palladino, geçen yıl TV LINE‘a verdiği bir demeçte koronavirüs pandemisinin yeni sezona etkisine değinmişti. Palladino, koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle dördüncü sezonda “daha fazla görsel efekt” kullanmak zorunda olduklarını dile getirmişti.

  Amy Sherman-Palladino‘nun yaratıcılığını üstlendiği The Marvelous Mrs. Maisel, 1950’lerde geçen bir dönem dizisi. Dizide ev hanımı Miriam “Midge” Maisel’ın (Broshnahan) stand-up komedyeni olma çabası konu ediliyor.

  The Marvelous Mrs. Maisel‘ın oyuncu kadrosunda Rachel Broshnahan’ın yanı sıra Alex Borstein, Michael Zegen, Marin Hinkle, Tony Shalhoub, Kevin Pollak, Caroline Aaron, Jane Lynch bulunuyor.

  Benzer İçerikler