Masumiyet: Fox’un Yeni Dizisi, 24 Şubat’ta İzleyiciyle Buluşuyor

   Masumiyet: Fox’un Yeni Dizisi, 24 Şubat’ta İzleyiciyle Buluşuyor

  FOX’un yeni dizisi Masumiyet, bu ay izleyicilerle buluşacak. FOX, heyecanla beklenen dizinin afişini ve yeni tanıtımını da yayınladı.

  Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay oturuyor. Öykü ve senaryonun altındaysa Sırma Yanık’ın imzası var. Masumiyet dizisi, 24 Şubat Çarşamba akşamı ilk bölümüyle izleyicilerle buluşacak.

  İddialı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin merakla beklenen afişi görücüye çıktı. 

  Afişte Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz ÇakırSerkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Deniz Işın boy gösteriyor. Dizide ise onlara Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın ve Rüçhan Çalışkur gibi isimler eşlik ediyor.

  FOX, dün (15 Şubat) akşam dizinin ikinci tanıtımını yayınladı.

  Masumiyet dizisi, evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatını konu alıyor. Bahar’ın hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değildir. Ela, babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronuna âşık olmuştur. Bahar, kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışır ama olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir. 

  Masumiyet, 24 Şubat Çarşamba günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

  Benzer İçerikler