“Men in Black: International”ın Resmi Saati Hamilton Ventura Tanıtıldı

 “Men in Black: International”ın Resmi Saati Hamilton Ventura Tanıtıldı

[highlight]Tüm Men in Black filmlerinde başrollerin vazgeçilmez yardımcısı Hamilton Ventura, bu işbirliğini Men in Black: International‘da da sürdürdü. Hamilton Ventura saatleri, St Regis Hotel’de düzenlenen etkinlikte tanıtıldı…[/highlight]

Hamilton Ventura, tüm Men in Black filmlerinde başrollerin vazgeçilmezi oldu ve her zaman karakterlerin siyah takım elbiseleri, siyah güneş gözlükleri ve hatta nöralizörleri kadar önemli bir yere sahiptir. MIB4 ajanlarının kullandığı Ventura en popüler saatlerimizden biridir ve 1957’deki ilk piyasaya çıkışından bu yana hep geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. 1997’den beri ise ikonik Men in Black üniformasının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Cesur, öncü ve zamanının ötesinde olan bu saat, ajanların her zaman çok işine yarayan göz alıcı bir tercihtir.

Hamilton saatleri, 1932’den bu yana sinemanın merkezinde olmuştur. 500’den fazla önemli filmde yer alan saatler, karakterlerin belirlenmesi ve senaryonun ilerlemesine yardımcı olmak amacıyla hep özel olarak seçilmiştir. Saatlerimiz, beyazperde tarihindeki unutulmaz karakterlerin kolunda hemen fark edilir ki bu en çok da Men in Black için geçerlidir.

Serinin yeni filmi Men in Black: International‘da Ajan M ve Ajan H, Londra merkezli MIB ekibindendir ve her ikisi de Hamilton Ventura kullanıyor. Ajan M sahnede yeni olmasına rağmen; paslanmaz çelik kasa, siyah kadran ve siyah deri kayışlı orijinal Ventura renk kombinasyonuyla cesur bir tercih yapıyor. Ajan H ise başına buyruk ve içi dışı bir karakterini tamamlayacak bir seçimle pencereli kadrana ve kahverengi deri kayışa sahip, H-10 otomatik mekanizmalı Ventura Automatic’i tercih ediyor.

Lowell Cunningham imzalı Malibu Comic’ten uyarlanan filmi F. Gary Gray yönetiyor, senaryosunu ise Art Marcum ve Matt Holloway tarafından yazılmış. Prodüktörleri Walter F. Parkes ve Laurie MacDonald. Baş yapımcılar Steven Spielberg, E. Bennet Walsh, Riyoko Tanaka, David Beaubaire, Barry Sonnenfeld, Edward Cheng, ve Howard Chen. Filmde Emma Thompson ve Liam Neelson ile birlikte Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Laurent Bourgeois ve Larry Bourgeois rol alıyor.

Benzer İçerikler