‘Menajerimi Ara’da Dicle ve Barış’ın Arasındaki İpler Geriliyor

  Ünlüler dünyasının arkaplanında yaşananları ekrana taşıyan Menajerimi Ara, dokuzuncu bölümüyle dün (18 Ekim Pazar) ekranlara geldi. Dokuzun bölümde diziye Feyyaz Yiğit, Burak Tozkoparan, Ali Yoğurtçuoğlu ve İlkin Tüfekçi konuk oldu.

  Menajerimi Ara, dokuzuncu bölümüyle AB’de 5.54 izlenme oranı, 14.49 izlenme payı ile pazar akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

  Dizinin dokuzuncu bölümünde Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) Kıraç’ın (Barış Falay) kızı olduğunu öğrenen Beren (Yaprak Medine) onu hayatlarından çıkarmak için ajans içindeki muhbirin Dicle olduğunu iddia etmek üzere bir oyun kurdu. Bu sırada Feris’in (Canan Ergüder) oyuncusu Emir (Burak Tozkoparan) ile Dicle’nin tuhaf tanışmasının ardından aralarında oluşan elektrik Barış’ı (Deniz Can Aktaş) huzursuz ederken, Feris’in, Nejat (Ozan Ayhan) ile olan ilişkisi Feris’in güven sorunu sebebiyle son buldu. Feris’in dertleşmek için yanına gittiği Peride (Ayşenil Şamlıoğlu) ile duygusal sahnesini bölümün heyecanlı finali izledi. Burada Kıraç ve Mayda (Aslı Mavitan) ajans içindeki muhbirle ilgili toplantı yapmak üzere ekibi bir araya topladı.

  Menajerimi Ara’nın dokuzuncu bölümü yayınlandıktan hemen sonra 10. bölüm öz izlemesi de paylaşıldı. Buna göre 10. bölümde Barış, Dicle’ye toplantıda yaşananları sorar. Konuyla ilgili konuşmak istemeyen Dicle, Barış’ın ona güvenmemesi üzerine fazlasıyla kırılır. Dicle bu sırada Emir’in yakın markajındadır. Emir’in Dicle’ye yardım etmeye çalıştığını gören Barış durumdan rahatsız olur. 

  Sevilen dizi, oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu bulunduruyor.

  Menajerimi Ara, her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV’de.

  Benzer İçerikler