Stranger Things’in Yıldızı Millie Bobby Brown’ın Hayalindeki Rol Prenses Leia

   Stranger Things’in Yıldızı Millie Bobby Brown’ın Hayalindeki Rol Prenses Leia

  Netflix’in kısa zamanda çok sevilen bilim kurgu dizisi Stranger Things’in küçük oyuncusu Millie Bobby Brown’un hayalindeki rol Prenses Leia imiş.

  Seksenlerin bilim kurgu tarzını bugünün teknolojik imkanlarıyla ve dokusunu bozmadan aktaran Netflix dizisi Stranger Things’in 2.sezonu beklenirken, dizinin başrolündeki küçük oyuncusu Millie Bobby Brown’ın da yıldızı parlamaya devam ediyor.

  [button url=”https://episodedergi.com/test/2016/11/17/stranger-thingsin-ikinci-sezonunda-neler-olacak/” size=”normal|”]Stranger Things’in 2.Sezonu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey[/button]

  12 yaşındaki İngiliz aktris geçtiğimiz günlerde Rhode Island Comic Con’a katıldı ve gelecekte oynamak istediği rollere dair sorulara cevap verdi. Küçük oyuncunun hayalindeki rollerden en önemlisi, gelecekte çekilecek bir Star Wars filminde Prenses Leia’yı oynamak.

  Brown’ın cevabı şöyle: “Prenses Leia. Eğer yeni bir Star Wars filmi çekilseydi, böyle bir rolde olmayı çok isterdim. Çünkü Eleven ve Madison gibi rollerden biraz uzak roller oynamak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

  Benzer İçerikler