“Minx”, HBO Max’te 2. sezon için yenilendi

 “Minx”, HBO Max’te 2. sezon için yenilendi

Komedi dizisinin ilk sezonu Mart ayında yayınlanmaya başladı ve 14 Nisan’da sona erdi.

Dizinin yaratıcısı Ellen Rapoport, “’Dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden gelen tutkulu tepkiler karşısında şaşkına döndük” dedi. “Gösterinin gerçek şampiyonları oldukları ve bu yolculuğa devam etme fırsatı için HBO Max ve Lionsgate’deki ortaklarımıza çok minnettarız. 2. sezonda daha fazla göğüs kılı, kedi fiyonklu bluzlar ve zevkli çıplaklar olacak.”

“Minx” 1970’lerin Los Angeles’ında geçiyor ve kadınlar için ilk erotik dergiyi yaratmak için düşük bütçeli bir yayıncı (Jake Johnson) ile güçlerini birleştiren ciddi bir genç feminist Joyce’un (Ophelia Lovibond) etrafında dönüyor. Kadroda ayrıca Idara Victor, Jessica Lowe, Lennon Parham, Michael Angarano ve Oscar Montoya yer alıyor.

Rapoport, diziyi yaratmanın yanı sıra showrunner ve yürütücü yapımcı olarak da hizmet veriyor. Paul Feig ve Dan Magnante, Feigco Entertainment’ın yürütücü yapımcı kadrosunda yer alıyor. Ben Karlin ve Rachel Lee Goldenberg de yürütücü yapımcı kadrosunda yer alırken, filmin yönetmenliğini Goldenberg üstleniyor. Johnson yardımcı yapımcı olarak görev yapıyor.

Benzer İçerikler