Murat Yıldırım Başrolde, “Ramo”, Bu Akşam İlk Bölümüyle Ekranda

   Murat Yıldırım Başrolde, “Ramo”, Bu Akşam İlk Bölümüyle Ekranda
  [highlight]Yeni dizi Ramo, ekran serüvenine bu akşam başlıyor. Murat Yıldırım’ın başrolü üstlendiği, ona güçlü bir kadronun eşlik ettiği dizi, Adana’da geçen sert bir öykü anlatıyor.[/highlight]

  Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova’nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadırlar.

  Ramo ve ailesi, Adana’da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli bir mahallede kendi kuralları, kendi yasalarıyla yaşar.

  Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi Ramo’dur. Gözükara delikanlı, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için ne pahasına olursa olsun adaletsizliğe son vermeye karar verir. Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ailesinin karşı durmasına rağmen harekete geçer.

  Bu yolda onu en çok zorlayan şey, patronunun kızı Sibel’dir… Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak, ikisi için de zorlaşmaktadır.

  Ramo, tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken en yakın arkadaşı Boz’un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder ve…

  Senaryosu Yılmaz Şahin’e ait Ramo’da kadro şu isimlerden oluşuyor: Murat Yıldırım (Ramazan Kaya), Esra Bilgiç (Sibel Yıldırım), İlker Aksum (Hasan Kaya), Yiğit Özşener (Yavuz), Görkem Sevindik (Boz), İdil Fırat (Fidan Kaya), Cemre Baysel (Fatoş Kaya), İlhan Şen (Neco Yıldırım) ve Macit Koper (Durdu Baba).

  BKM imzalı dizinin yönetmeniyse Yağız Alp Akaydın.

  Yeni dizi Ramo, ilk bölümüyle bu akşam ekranda…

  https://www.youtube.com/watch?v=fyaG8Zk5OOk

  Benzer İçerikler