Netflix Ekranlarında Kasım Ayı

   Netflix Ekranlarında Kasım Ayı

  Artık yılın son ayına yaklaştık ve Kasım ayını yarılamışken, bu ayın geri kalanında Netflix ekranlarında sizleri bekleyen yapımlardan dikkat çekici beş tanesini seçtik. Şimdiden iyi seyirler!

  Red Notice (Film) – 12 Kasım

  Netflix

  Başrollerini Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds‘un paylaştığı Red Notice‘ın oyuncu kadrosunda Ritu Arya ve Chris Diamantopolous da yer alıyor. Rawson Marshall Thurber‘ın yazıp yönettiği filmin yapımcılığını ise Hiram Garcia, Dwayne Johnson ve Dany Garcia ile beraber Beau Flynn’s Flynn Picture Co. ve Thurber’s Bad Version Inc. şirketleri üstleniyor.

  Yarın (12 Kasım) Netflix kullanıcılarıyla buluşacak filmde dünyanın en tehlikeli suçlularının yakalanması için Interpol tarafından çıkarılan bir kırmızı bülten, FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley’yi (Dwayne Johnson) harekete geçiriyor. Küresel boyutta bir operasyona girişen özel ajan, kendisini, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızı The Bishop’u (Gal Gadot) yakalamak için dünyanın en başarılı sanat eseri hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile işbirliği yapmak zorunda kaldığı büyük bir soygunun ortasında buluyor. Böylece adrenalin yüklü bir maceraya dahil olan üçlü, çok memnun olmasalar bile zaman zaman birbirlerinden destek almak zorunda kalıyor.

  Kaplan Kral 2 (Dizi) – 17 Kasım

  Netflix

  Kaplan Kral (Tiger King), geçen yıl izleyicilerle buluştuğu gibi bir fenomene dönüştü. Belgesel türündeki dizi, beş kaplanı öldüren ve bir rakibini öldürtmek için de kiralık katil tutan hayvanat bahçesi sahibi Joe Exotic’in hikayesini anlatıyordu. Şimdi Joe Exotic, Carole Baskin ve Jeff Lowe yeni açıklamalar ve suçlamalarla geri dönüyor. Kaplan Kral 2, sekiz bölümde bu akıl almaz olaylar silsilesine yeni pencereler açıyor.

  Kaplan Kral 2, 17 Kasım‘da Netflix kullanıcılarıyla buluşuyor.

  Öksüz Brooklyn (Film) – 16 Kasım

  Netflix

  Jonathan Lethem‘in 1999 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan Öksüz Brooklyn (Motherless Brooklyn), 2019 yılında izleyicilerle buluşmuştu. 1957 yılında New York’ta neo-noir tarzındaki suç filmi, 16 Kasım‘da Netflix’e geliyor. Filmin oyuncu kadrosu ise tam bir yıldızlar geçidi: Bruce Willis, Gugu Mbatha-Raw, Bobby Cannavale, Cherry Jones, Alec Baldwin, Ethan Suplee, Willem Dafoe ve aynı zamanda filmin yönetmenliğini ve yazarlığını da yapan Edward Norton.

  Filmin odağında ise Tourette sendromlu özel dedektif Lionel Essrog (Edward Norton) var. Lionel Essrog, diğer çalışma arkadaşlarıyla beraber patronları Frank Minna (Bruce Willis) tarafından bir yetiştirme yurdundan alınmış. Essrog, rahatsızlığı dolayısıyla toplumdan dışlansa da üstün hafızası sayesinde iyi bir dedektif olmayı başarıyor.

  Forsaken (Film) – 16 Kasım

  Netflix

  Yönetmenliğini Jon Cassar‘ın yaptığı 2015 tarihli bu western filminin başrollerini Kiefer Sutherland, Donald Sutherland, Brian Cox, Michael Wincott, Aaron Poole ve Demi Moore paylaşıyor. Film, kötü şöhrete sahip bir Amerikan İç Savaşı gazisini odağına alıyor. John Henry Clayton (Kiefer Sutherland) adındaki bu eski silahşör, silahını bırakıp sakin bir yaşam sürmek için babasının yanına dönüyor. Ancak bir çete, onun sakin plan hayatlarını acımasızca baltalıyor.

  Forsaken, 16 Kasım’da Netflix izleyicileriyle buluşacak.

  If Beale Street Could Talk (Film) – 17 Kasım

  Netflix

  Barry Jenkins‘in yazıp yönettiği ve James Baldwin‘in aynı adlı romanından uyarlanan 2018 tarihli If Beale Street Could Talk, 1970’lerin Harlem’inde geçen dramatik ve romantik bir öykü anlatıyor. Film, anne adayı Tish’in (Kiki Layne), işlemediği bir suçtan dolayı hapse giren nişanlısı Fonny’i (Stephan James) ailesinin de desteğiyle kurtarmak üzere giriştiği mücadeleyi konu alıyor.

  Filmin oyuncu kadrosunda KiKi Layne, Stephan James, Colman Domingo, Teyonah Parris, Michael Beach, Dave Franco, Diego Luna, Pedro Pascal, Ed Skrein, Brian Tyree Henry ve Regina King bulunuyor.

  Benzer İçerikler